letadlo ico Levné letenky do El Aaiun (Laayoune)

Al-´Ajún či Laayoune je hlavní a největší město Západní Sahary částečně uznávaného afrického státu, ležícího na severozápadním pobřeží země u Atlantského oceánu. Nachází se v provincii Laayoune Province a regionu Laayoune-Sakia El Hamra, jichž je správním střediskem. Al-´Ajún má přibližně 200 000 obyvatel, kteří tu mluví arabsky a platí saharským pesetem. Levné letenky do Al-´Ajúnu z Prahy jsou teď za výhodné ceny, tak nepromeškejte svou příležitost.

Letenky Praha - El Aaiun (Laayoune)

Hassan International Airport

Zkratka letiště: EUN
Letenky do Maroka - El Aaiun (Laayoune)

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Al-´Ajúnu

Mezinárodní letiště Hassan I. Airport má IATA značení EUN a nachází se asi 2 kilometry jihozápadně od centra města. Pojmenováno je podle marockého sultána z 19. století Hassan I. Marockého a vzhledem k situaci v Západní Sahaře je někdy letiště považováno za marocké. Má dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a také jeden terminál, kterým každý rok projde přes 100 000 spokojených cestujících. Jedním z nich můžete být i vy, když si koupíte levné letenky do Al-´Ajúnu s odletem z Prahy. Doprava do města je z letiště v Al-´Ajúnu zajištěna formou místními spoji a taxíky.

Aktuální kurz: 1 MAD = 2.43
El Aaiun (Laayoune) - místní čas: 8:39
Časové pásmo: Africa/Casablanca (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 27.93578, -12.92184
Vzdálenost z Prahy: 3376 km


Do Al-´Ajúnu za turistickými cíli

V Al-´Ajúnu se nachází opravdu mnoho zajímavých míst, která byste měli během své dovolené navštívit. Jedná se například o mešitu Miftah Al Hamda, starý španělský kostel svatého Františka z Assisi, mešitu Arraha, stadion Stade Moulay Rachid či Place El Mchawar. Až si budete chtít odpočinout, posaďte se v některém z městských parků, jako je třeba Place Oum Saad. Al-´Ajún se sice nachází asi 20 kilometrů východně od pobřeží Atlantského oceánu, ale najdete zde místní pláže u Oued Seguiet El Hamra, kde se můžete také vykoupat. Užijte si dovolenou v Západní Sahaře a poznejte s levnými letenkami do Al-´Ajúnu z Prahy i její hlavní město.

Levné letenky do Al-´Ajúnu

Zažijte dobrodružství v hlavním městě Západní Sahary a poznejte zdejší kulturu. Stačí si objednat levné letenky do Al-´Ajúnu, které jsou s odletem přímo z Prahy, a můžete vyrazit. Průměrná doba letu z Prahy do Al-´Ajúnu je přibližně 6 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Využijte této příležitosti a leťte s levnými letenkami do Al-´Ajúnu z Prahy, dokud nějaké jsou. Lze si je zabookovat i online.


Letenka El Aaiun (Laayoune)

El Aaiun (Laayoune) se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do El Aaiun (Laayoune) - Maroko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do El Aaiun (Laayoune).

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist