letadlo ico Letenky do Západní Sahary
Western Sahara

Západní Sahara či Saharská arabská demokratická republika je země nacházející se v západní části severní Afriky na pobřeží Atlantského oceánu. Stát je jen částečně uznávaný. Populace Západní Sahary je 300 000 obyvatel, z nichž zhruba dvě třetiny žijí v hlavním městě El Aaiun. Úředním jazykem země je arabština a měnou saharská peseta. Západní Sahara se nachází v časovém pásmu +0 hodin. Dopřejte si dovolenou v Africe a kupte si levné letenky do Západní Sahary, které jsou s odletem z Prahy a za opravdu akční ceny.

Aktuální kurz: 1 MAD = 2.38


Letiště Západní Sahara

D

Podnebí v Západní Sahaře

Západní Sahara má horké pouštní klima s vysokými teplotami během celého roku. Průměrné roční srážky činí pouhých 50 mm. V létě se teploty v zemi pohybují nad 40°C a mohou stoupnout až na 50°C. Díky studeným mořským proudům tu teploty v zimě prudce klesají a mohou v noci sestoupit až na pouhých 7°C. Levné letenky do Západní Sahary teď seženete snadno a to online.

Do Západní Sahary za turistickými cíli

Ačkoliv by se prostředí pouště mohlo někomu jevit jako nudné, rozhodně tomu tak není. V Západní Sahaře můžete poznat zdejší život, vyzkoušet jízdu na velbloudovi a projít poušť s písečnými dunami. Kromě toho se samozřejmě můžete na pobřeží země usadit v některé turistické destinaci a užít si prostou dovolenou u moře. V takovém případě zkuste alespoň potápění s přístrojem, surfování, windsurfing nebo třeba rybolov. To vám nabízí třeba i město Dachla, ve kterém najdete i mešitu, nábřeží s přístavem a kostel či hlavní město Al-´Ajún, ve kterém stojí stará španělská katedrála svatého Františka z Assisi. Toto všechno můžete zažít na vlastní kůži, když si koupíte levné letenky do Západní Sahary s odletem z Prahy včas.

Za přírodou do Západní Sahary

Jelikož země je pouštního charakteru, příliš rozmanitou flóru zde nečekejte. Často narazíte spíše na trávu, akácie deštníkovitého tvaru a nízké keře. Fauna už je bohatší, potkat se tu můžete například s kočkou plavou, gepardem, hyenou žíhanou, kočkou pouštní, šakalem, gazelami, paovcemi hřivnatými, adaxem nebo přímorožcem. Zažijte dobrodružství v africké přírodě, s levnými letenkami do Západní Sahary je to snadné.

Levné letenky do Západní Sahary

Dovolená v Africe už nemusí být jenom sen. Stačí si koupit levné letenky do Západní Sahary a za výhodné ceny se můžete do této destinace snadno podívat. Objednat si levné letenky do Západní Sahary je lehké, lze to učinit online z pohodlí vašeho domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Západní Sahary asi 6 hodin, ale záleží na konkrétním cíli. Užijte si dovolenou v Africe a zabookujte si levné letenky do Západní Sahary včas.

Západní Sahara

Západní Sahara je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Západní Sahary čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist