letadlo ico Levné letenky z Prahy na Mohammed V International Airport
v Casablanca - Maroko

Mezinárodní letiště Mohameda V. má IATA značení CMN a slouží marockému městu Casablanca, od kterého se nachází přibližně 30 kilometrů jižním směrem. Každý rok tu projde kolem 8 milionů pasažérů, což z tohoto letiště dělá jeden z nejrušnějších leteckých uzlů v Maroku a čtvrtý nejvytíženější vzdušný přístav v Africe. První lety se na letiště odehrály v roce 1943, kdy bylo letiště postaveno pro vojenské účely kvůli druhé světové válce. Dnes má letiště Mohameda V. celkem dvě příletové a vzletové asfaltové dráhy, na kterých dosedají letadla z celého světa. Jejich pasažéři jsou potom odbavováni podle svých letenek ve dvou terminálech značených čísly 1 a 2. Když si zakoupíte levné letenky na Mohammed V. International Airport v Casablance z Prahy, výrazně na své dovolené ušetříte, tak neváhejte.

Mohammed V International Airport - CMN

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Maroka - Casablanca
Zkratka letiště Mohammed V International Airport v Casablanca - Morocco je: CMN

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> CMN
Jednosměrná letenka

CMN -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Casablanky z letiště Mohammed V. International Airport

Každou hodinu jezdí z letiště Mohameda V. do Casablanky vlak, na který jízdenka stojí 4 eura pro druhou třídu a 6 eur pro první třídu. Spojení funguje od čtyř hodin ráno do jedenácti hodin večer. Další možností jsou nejrůznější autobusové linky, které jezdí i do měst v okolí. Pokud ale nechcete čekat na městskou hromadnou dopravu, nechte se odvézt taxíkem. Taxíky jsou vám k dispozici 24 hodin denně. Další možností je si pronajmout v autopůjčovně na letišti auto a vyrazit za vlastními cíli. Doprava z letiště do Casablanky je jednoduchá, tak se ničeho neobávejte a rezervujte si levné letenky na Mohammed V. International Airport v Casablance z Prahy ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 MAD = 2.44
Casablanca - místní čas: 1:34
Časové pásmo: Africa/Casablanca (0 hodin)
Časový posun: -2 hodin

Souřadnice: 33.36747, -7.58997


Levné letenky na letiště Mohameda V. v Casablance

Dopřejte si dovolenou do Maroka a užijte si zde ten pravý relax, aniž byste dali příliš mnoho peněz za letenky. Ty se totiž nyní dají zakoupit za výhodné ceny, přičemž tyto levné letenky na letiště Mohammed V. International Airport z Prahy jsou dostupné online, takže si je můžete rezervovat kdykoliv. Určitě s tím ale příliš dlouho neotálejte, protože levné letenky na letiště Mohameda V. v Casablance z Prahy jsou rychle vyprodané. Takže si je zabookujte ještě dnes a pak už si jenom užijte zhruba 6 hodin trvající let z Prahy na letiště v Casablance.


Počasí Casablanca

zataženo

21°C

Východ slunce: 6:03

Západ: 18:58

Úterý

zataženo

22°C

teplota 24°C 19°C

Středa

zataženo

21°C

teplota 23°C 19°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

20°C

teplota 22°C 18°C

Pátek

slunce

21°C

teplota 22°C 19°C

Levná letenka z Prahy na Mohammed V International Airport
Casablanca - Maroko

Letiště Mohammed V International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Casablanca - Maroko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Mohammed V International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist