letadlo ico Levné letenky do Kasablanky

Casablanca je největší město afrického státu Maroko, které leží na severozápadě kontinentu. Tento přístav je hlavním městem regionu Velká Casablanca a leží na severozápadě země na pobřeží Atlantského oceánu. Jedná se o jeden z největších umělých přístavů na světě a významné centrum severní Afriky. Casablanca má celkem 3,3 milionu obyvatel v centru, s metropolitní oblastí tu žije přes 4,2 milionu lidí. Úředním jazykem je tu arabština a měnou marocký dirham. Levné letenky do Casablanky jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Casablanca

Anfa Airport

Zkratka letiště: CAS
Letenky do Maroka - Casablanca

Najdi nejlevnější letenku

Mohammed V International Airport

Zkratka letiště: CMN
Letenky do Maroka - Casablanca

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Casablance

Mohammed V. International Airport je mezinárodní letiště ležící v provincii Nouaceur asi 30 kilometrů jižně od Casablanky a je pojmenované po králi Mohammedovi V. Jedná se o nejzaměstnanější letiště v Maroku a čtvrté nejvytíženější v Africe. Vybudováno bylo v roce 1943 a jeho IATA značení je CMN. Letiště v Casablance má dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu, kde každý rok přistávají letadla z domácích i mezinárodních destinací s necelými 8 miliony pasažérů na palubách. Ti jsou potom odbavováni v jedné velké budově terminálu. Od letiště v Casablance odjíždí pravidelně autobusy a do města můžete jet také taxíkem. Levné letenky do Casablanky z Prahy vás teď vyjdou lacině.

Aktuální kurz: 1 MAD = 2.34
Casablanca - místní čas: 3:28
Časové pásmo: Africa/Casablanca (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 33.592781, -7.61916
Vzdálenost z Prahy: 2569 km


Do Casablanky za turistickými cíli

V Casablance se nachází mnoho zajímavých míst, která byste určitě měli navštívit, když tu budete na dovolené. Hlavní památkou Casablanky je mešita Hassana II., která je schopna pojmout až 25 000 věřících a má nejvyšší minaret na světě. Kromě toho je to největší mešita v severní Africe a třetí největší na světě. Pak je tu městský veřejný park, na jehož okraji stojí katedrála Sacré-Coeur, a staré město Casablanky s historickou architekturou. Významným místem je také malý ostrov Marabout de Sidi Abderrahmane, na který se můžete dojít podívat při odlivu. Na něm se nachází hrobka zakladatele Alžíru Sidi Abderrhamane Thaalibi, který je v Maroku považován za svatého. Levné letenky do Casablanky jsou s odletem z Prahy a za skvělé ceny, tak využijte této příležitosti.

Levné letenky do Casablanky

Poleťte do známého města v Maroku a užijte si dovolenou u moře. Stačí na to levné letenky do Casablanky, které jsou nyní s odletem z Prahy a lze si je objednat online z pohodlí vašeho domova. Levné letenky do Casablanky z Prahy si zamluvte ještě dnes, dokud nějaké jsou, rychle totiž mizí. Průměrná doba letu je z Prahy do Casablanky asi 5 hodin a 45 minut.


Počasí Casablanca

slunce

25°C

Východ slunce: 6:48

Západ: 20:23

Středa

slunce

25°C

teplota 27°C 23°C

Čtvrtek

slunce

26°C

teplota 27°C 24°C

Pátek

slunce

27°C

teplota 28°C 25°C

Sobota

slunce

27°C

teplota 29°C 25°C

Letenka Casablanca

Casablanca se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Casablanca - Maroko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Kasablanky.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace