letadlo ico Levné letenky do Rabatu

Rabat je hlavní město Maroka, které se nachází na severozápadním pobřeží Afriky při ústí řeky Bou Regreg do Atlantského oceánu. Název Rabat lze přeložit jako „opevněné místo“. Jedná se o sedmé největší město státu s přibližně 580 000 obyvateli. V metropolitní oblasti se populace pohybuje kolem 2,1 milionu lidí.  Kromě toho je Rabat hlavním administrativním centrem regionu Rabat-Salé-Kénitra. Úředním jazykem je tu arabština a měnou marocký dirham. Kupte si levné letenky do marockého hlavního města Rabatu a určitě nebudete litovat.

Letenky Praha - Rabat

Sale Airport

Zkratka letiště: RBA
Letenky do Maroka - Rabat

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Rabatu (2015)

Mezinárodní letiště Salé Airport nebo také Rabat–Salé Airport leží ve městě Salé asi 9 kilometrů severovýchodně od Rabatu. Na letišti v Rabatu během druhé světové války sídlilo spojenecké vojsko. Dnes má Salé Airport označení RBA. Salé Airport má jednu přistávací a vzletovou dráhu s asfaltu a jeden terminál – ten byl otevřen v roce 2012 a starý terminál, který se někdy nazýval Terminál 2, byl uzavřen. Každý rok služeb tohoto letiště využije přes 363 000 cestujících. Cesta do centra ze Salé Airport vás vyjde taxíkem přibližně na 15 euro (150 dirhamů), autobusovou kyvadlovou dopravou asi na 2 eura, soukromou kyvadlovou dopravou na 30-50 euro a autobusovou linkou číslo 2 na 0,4 euro. Po přistání s levnými letenkami do Rabatu se do měst v okolí dostanete snadno.

Aktuální kurz: 1 MAD = 2.44
Rabat - místní čas: 23:44
Časové pásmo: Africa/Casablanca (0 hodin)
Časový posun: -2 hodin

Souřadnice: 33.991112, -6.84006
Vzdálenost z Prahy: 2490 km


Do Rabatu za turistickými cíli

V Rabatu je mnoho krásných míst, která můžete navštívit, až tu budete. Určitě byste neměli vynechat prohlídku pevnosti Kasbah of the Udayas, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Dále můžete vidět v Rabatu Hassanovu věž, která tu stojí už od 12. století a dodnes je to jeden z největších minaretů na světě, Mausoleum Mohameda V. nebo ruiny římského města Sala – Colonia. Kromě toho jsou v Rabatu dlouhé písečné a veřejné pláže, kde se můžete opalovat a užívat si vodní atrakce na pobřeží. Kupte si levné letenky do Rabatu s odletem z Prahy a dejte si oraz od práce.

Levné letenky do města Rabat

Zapomeňte na každodennost a šeď všedního dne – pořiďte si levné letenky do Rabatu a navštivte Maroko. Do marockého hlavního města Rabatu si teď lze zakoupit levné letenky, které jsou s odletem z Prahy. Objednávat je můžete snadno a rychle online, zvládne to opravdu každý. Průměrná doba letu do Rabatu z Prahy je 3,5 hodiny. Neváhejte a užijte si dovolenou v Maroku.


Počasí Rabat

zataženo

20°C

Východ slunce: 6:01

Západ: 18:55

Úterý

zataženo

22°C

teplota 24°C 20°C

Středa

zataženodeštík

21°C

teplota 23°C 19°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

19°C

teplota 21°C 18°C

Pátek

sluncepolojasno

19°C

teplota 21°C 18°C

Letenka Rabat

Rabat se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Rabat - Maroko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Rabatu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist