letadlo ico Levné letenky do Marrakech

Marrakech je město nacházející se ve vnitrozemí Maroka pod Vysokým Atlasem v severozápadní Africe. Žije tu přes 900 000 obyvatel, díky čemuž je Marrakech čtvrtým největším městem v zemi. Zároveň také patří mezi čtyři královská města společně s Fèsem, Rabatem a Meknesem. V Marrakechi se platí stejně jako ve zbytku Maroka marockým dirhamem a jazykem je tu arabština. Tato oblíbená destinace je dostupná díky levným letenkám z Prahy.

Letenky Praha - Marrakech

Menara International Airport

Zkratka letiště: RAK
Letenky do Maroka - Marrakech

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Marrakechi

Mezinárodní letiště v Marrakechi se nazývá Marrakesh Menara Airport a leží zhruba 6 kilometrů od centra Marrakeche. Letiště má celkem dva terminály, kterými během roku 2014 prošlo přes 4 milióny pasažérů. Terminál číslo tři bude brzy dostavěn (2015). Z letiště se do centra Marrakeche lze dostat taxíkem nebo autobusem číslo 11, který jezdí každých 20-30 minut na náměstí Djemaa el-Fna ve starém městě. Cestovat do Marrakeche letadlem je s levnými letenkami snadné.

Marrakech
Aktuální kurz: 1 MAD = 2.42
Marrakech - místní čas: 20:34
Časové pásmo: Africa/Casablanca (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 31.63623, -8.01041
Vzdálenost z Prahy: 2765 km


Do Marrakeche letecky za turistickými cíli

V roce 1985 bylo město Marrakech zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO, díky svému historickému přínosu. Na náměstí Djemaa el-Fna je možné vidět zaklínače hadů, akrobaty a další orientální představení pořádaná pro turisty, v Marrakechi jsou dále například Saadské hrobky z 16. století, trosky paláce El Badi, židovská čtvrť Mellah nebo muzeum s marockým uměním Dar Si Said. Dominantou města je mešita a minaret Kutubíja pocházející ze 12. století. S levnými letenkami do Marakeše z Prahy můžete tyto památky vidět na vlastní oči.

Levné letenky do Marrakeche

Bývalé královské město Marrakech v Maroku je nyní přístupno těm, kdo si zakoupí levné letenky s odletem z Prahy. Marrakech je oblíbená destinace, do které s levnými letenkami trvá let 5 hodin a 25 minut. Zabookovat si letenky do Marrakeche za akční ceny jde snadno a rychle online. Rezervujte si letenky do Marrakeche ještě dnes.


Letenka Marrakech

Marrakech se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Marrakech - Maroko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Marrakech.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist