letadlo ico Levné letenky z Prahy na Menara International Airport
v Marrakech - Maroko

Marrakesh Menara Airport je mezinárodní letiště sloužící Marrakéši v Maroku, od kterého se nachází přibližně 5 kilometrů západním směrem. Jeho IATA značení RAK jistě najdete napsané i na své letence na letiště Marrakéš Menara, které bylo otevřeno už v roce 1942 jako vojenský vzdušný přístav. Toto marocké letiště má celkem dvě přistávací a odletové ranveje z asfaltu, na kterých dosedají letadla z celého světa. Každý rok je tu napočítáno přes 4 miliony letenek pasažérů, kteří jsou tu odbavováni v jednom velkém terminálu, sloužícím jak vnitrostátním tak mezinárodním letům. Užijte si pohodlí, které vás cesta s levnými letenkami na letiště Marrakesh Menara Airport z Prahy nabízí a zažijte opravdovou dovolenou v Maroku.

Menara International Airport - RAK

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Maroka - Marrakech
Zkratka letiště Menara International Airport v Marrakech - Morocco je: RAK

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> RAK
Jednosměrná letenka

RAK -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Marrakéše z letiště Menara

Dostupnost do centra města je z letiště Marrakesh Menara Airport zajištěna formou autobusových linek, které staví přímo před terminálem. Pohodlně a levně se s nimi můžete přepravit přímo do centra Marrakéše nebo jiného marockého města. Další možností je využít služeb taxikářů, kteří stojí před letištěm. Samozřejmě je vám k dispozici také půjčovna aut, kde si lze pronajmout auto a vyrazit po vlastní cestě. Nepromarněte svou příležitost a zabookujte si levné letenky na letiště Marrakesh Menara Airport z Prahy za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 MAD = 2.44
Marrakech - místní čas: 0:51
Časové pásmo: Africa/Casablanca (0 hodin)
Časový posun: -2 hodin

Souřadnice: 31.602840, -8.024743


Levné letenky na letiště Marrakesh Menara Airport v Marrakéši

Udělejte si exotickou dovolenou do Afriky a poznejte Maroko na vlastní oči. Právě nyní máte jedinečnou příležitost pořídit si levné letenky do této destinace a to s odletem z Prahy. Levné letenky na letiště Marrakesh Menara Airport z Prahy si můžete snadno a rychle objednat online, aniž byste pro ně někam složitě museli. Rezervovat si je zvládne tedy každý. Průměrná doba letu je potom z Prahy na letiště Marrakéš Menara 6 hodin. Moc dlouho se nerozmýšlejte a zabookujte si levné letenky na mezinárodní letiště Marrakéš Menara z Prahy ještě dnes.


Levná letenka z Prahy na Menara International Airport
Marrakech - Maroko

Letiště Menara International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Marrakech - Maroko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Menara International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist