letadlo ico Levné letenky do Agadir

Agádír se nachází na jihozápadě Maroka na pobřeží Atlantského oceánu. Leží asi 500 kilometrů jižně od města Casablanca a 235 od Marrakesche. Je to velmi důležitý marocký přístav a žije tu 615 000 obyvatel. Agádír je také správní středisko regionu Souss-Massa-Drâa. Úředním jazykem je tu arabština a měnou marocký dirham. Zavítejte do Agádíru, s levnými letenkami je to snadné.

Letenky Praha - Agadir

Al Massira Airport

Zkratka letiště: AGA
Letenky do Maroka - Agadir

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Agadir


Maroko z Prahy - letenky za 6790 Kč, z Vídně za 1669 Kč
Maroko z Prahy - letenky za 6790 Kč, z Vídně za 1669 Kč

5. 8.  |Agadir je důležitý marocký přístav na jihozápadě země. Od Casablanky je vzdálený cca 500 km. Můžete odsud snadno objevovat krásy marocké kultury. Z Prahy je nyní v akci dostupná jen letenka s přestupem přes Lisabon, což poněkud oslabuje ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Agádíru

Mezinárodní letiště AgadirAl Massira Airport s kódem AGA a leží 22 kilometrů jihovýchodně od centra Agádíru. Letiště má jednu přistávací dráhu a jednu budovu terminálu, jejíž velká hala je rozdělena na mezinárodní a vnitrostátní lety. Vybudován je až pro 3 miliony cestujících, ročně jich tu projde ale asi polovina. Na Agadir – Al Massira Airport jezdí zdejší městská doprava (autobus číslo 37). Další možností, jak se dostat po přistání s levnými letenkami do města, jsou taxíky. (2015)

Agadir
Aktuální kurz: 1 MAD = 2.34
Agadir - místní čas: 2:19
Časové pásmo: Africa/Casablanca (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 30.420179, -9.59815
Vzdálenost z Prahy: 2963 km


Do Agádíru za turistickými cíli

V Agádíru se projděte určitě do přístavu, nachází se tu mnoho rybích restaurací a zábavných center. Působivé jsou také pozůstatky staré městské čtvrti Talborjt, která byla převážně zničena během zemětřesení v roce 1960. Největším trhem Agádíru je Souk El Had, který je obklopen hradbami a nachází se tu hned několik vstupů. A pokud máte rádi workshopy a řemeslné dílny, přijďte se podívat do místa La Médina. Do města Agádíru si levné letenky můžete rezervovat teď hned.

Levné letenky do Agádíru

Podívejte se do Maroka – do města Agádír se teď prodávají levné letenky s odletem z Prahy. Do této destinace letenky rychle mizí, proto si je rezervujte co nejdříve. Průměrná doba letu z Prahy do Agádíru s levnými letenkami je zhruba 6 hodin, které můžete strávit v pohodlí letadla. Neváhejte a objednejte si levné letenky do Agádíru hned teď.


Počasí Agadir

slunce

29°C

Východ slunce: 7:01

Západ: 20:26

Středa

slunce

28°C

teplota 30°C 27°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

29°C

teplota 31°C 27°C

Pátek

slunce

30°C

teplota 33°C 28°C

Sobota

sluncepolojasno

31°C

teplota 33°C 29°C

Letenka Agadir

Agadir se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Agadir - Maroko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Agadir.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace