letadlo ico Levné letenky do Adana

Adana je páté největší turecké město, které leží na jihu Turecka na Anatolském poloostrově asi 50 kilometrů severně od pobřeží Středozemního moře. Jedná se o hlavní město jižního Turecka a je správním střediskem stejnojmenné provincie. Adana má 1,7 milionu obyvatel, kteří tu mluví turecky a platí tureckou lirou. Centrem města protéká řeka Seyhan. Pořiďte si levné letenky do Adany z Prahy ještě dnes, dokud jsou za výhodné ceny.

Letenky Praha - Adana

Adana sakirpasa Airport

Zkratka letiště: ADA
Letenky do Turecka - Adana

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Adaně

Mezinárodní letiště Adana Airport nebo také Adana Şakirpaşa Airport je letiště, které se nachází asi 3 kilometry západně od centra Adany. Letiště bylo otevřeno v roce 1937 a jeto IATA značení je ADA. Letiště Adana je šesté nejzaměstnanější letiště pro osobní přepravu v Turecku. Každý rok je tu odbaveno přes 5,3 milionu cestujících, kteří jsou z domácích i zahraničních destinací. Letiště v Adaně má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu, kde přistane i vaše letadlo, když si koupíte levné letenky do Adany z Prahy. Po přistání se do centra Adany dostanete snadno autobusovými linkami 135 a 159 či taxíkem. Samozřejmě si můžete také půjčit auto a vyrazit po vlastní ose.

Aktuální kurz: 1 TRY = 2.68
Adana - místní čas: 16:41
Časové pásmo: Europe/Istanbul (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 36.985001, 35.28809
Vzdálenost z Prahy: 2212 km


Do Adany za turistickými cíli

Nejvíce památek v Adaně vzniklo během období tzv. Emirátu Ramadan, jehož bylo hlavním městem. Za prohlédnutí stojí určitě například několik mostů přes řeku Seyhan, z nichž nejzajímavější je Taskopru římský most ze 4. století, dále Büyük Saat, což je nejvyšší věž s hodinami v Turecku, Ramazanoğlu Hall je pak jeden z nejstarších příkladů turecké architektury a nesmíme zapomenout ani na turecké lázně Carsi Hamam a Irmak Hamam. Z církevních staveb si prohlédněte mešitu Sabancı Merkez Camii, Ulu Cami nebo kostel svatého Pavla. Nyní si můžete pořídit levné letenky do Adany z Prahy, které vás vyjde opravdu lacino, tak moc dlouho neotálejte.

Levné letenky do Adany

Dopřejte si dovolenou v Turecku, když si objednáte levné letenky do Adany, můžete do této destinace letět za výhodné ceny. Levné letenky do Adany jsou s odletem z Prahy, přičemž průměrná doba letu je asi 5 hodin a 45 minut. Tyto levné letenky do Adany z Prahy si lze rezervovat online z pohodlí domova, tak neváhejte a udělejte to včas, dokud nějaké jsou.


Počasí Adana

sluncepolojasno

17°C

Východ slunce: 6:07

Západ: 19:10

Středa

sluncepolojasno

18°C

teplota 22°C 13°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

20°C

teplota 25°C 14°C

Pátek

sluncepolojasno

22°C

teplota 27°C 15°C

Sobota

zataženo

25°C

teplota 29°C 20°C

Neděle

zataženo

31°C

teplota 32°C 30°C

Letenka Adana

Adana se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Adana - Turecko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Adana.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist