letadlo ico Levné letenky do Kingstonu

Kingston je město v Kanadě ležící ve východním Ontáriu nedaleko Toronta. Původně byl prvním hlavním městem Kanady, nyní je to důležitý přístav ležící u ústí Cataraqui. Ve městě Kingston žije přes 120 000 lidí, mluví se tu jako ve zbytku země anglicky a měnou je kanadský dolar. Právě nyní se do Kingstonu dají zakoupit velmi levné letenky z Prahy.

Letenky Praha - Kingston

Kingston Airport

Zkratka letiště: YGK
Letenky do Kanady - Kingston

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Kingstonu

Letiště v Kingstonu s označením YGK se nazývá Kingston/Norman Rogers Airport a nachází se 8 kilometrů od centra města. Ačkoliv letiště má dvě dráhy, příliš velké počty cestujících se tu nepohybují. Je tu tedy relativně klidno. Do centra Kingstonu se lze dopravit zapůjčeným autem nebo taxíkem. Rezervujte si do Kingstonu levné letenky ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 CAD = 17.47
Kingston - místní čas: 7:38
Časové pásmo: America/Toronto (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 44.229759, -76.48098
Vzdálenost z Prahy: 6465 km


Kingston – zajímavosti

Kingston je rodným městem například zpěváka Bryana Adamse, Gordona Downieho nebo Ryana Michaela Malcolma

S letenkami do Kingstonu za turistickými zajímavostmi

Nejdůležitějšími stavbami jsou City Hall, radnice z poloviny 19. století, katedrála svatého Jiří, justiční palác Court House z gregoriánské doby nebo palác Bellevue House. Ve městě Kingston se zachovala také část původního opevnění včetně pevnosti Fort Henry. Zde se každoročně pořádají přehlídky. Na pobřeží je potom výhled na rušný přístav a zároveň se tu nachází mnoho různých muzeí a památek. Ke Kingstonu patří také známý kanál Rideau zapsaný na seznamu UNESCO, za kterým sem určitě stojí cestovat s levnými letenkami. Nedaleko města se nachází také tzv. Jezero tisíce ostrovů, kde lze na jednotlivých ostrovech vidět rezidence dřívějších zbohatlíků.

Levné letenky do Kingstonu

Do Kanady se s levnými letenkami může podívat každý. Nyní se letenky do kanadského Kingstonu prodávají za akční ceny, tak toho využijte. Let do této oblíbené destinace trvá 10 hodin a 40 minut, které můžete s levnými letenkami strávit v pohodlí letadla. Zabookujte si svoje letenky do Kingstonu ještě dnes.


Počasí Kingston

slunce

28°C

Východ slunce: 6:31

Západ: 18:10

Neděle

sluncedeštík

25°C

teplota 28°C 20°C

Pondělí

sluncedeštík

26°C

teplota 30°C 20°C

Úterý

sluncepolojasnoMrholení

26°C

teplota 30°C 21°C

Středa

sluncedeštík

26°C

teplota 30°C 21°C

Letenka Kingston

Kingston se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Kingston - Kanada i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Kingstonu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist