letadlo ico Levné letenky do na Yukon
Kanada

Yukon je nejzápadnější stát nacházející se zároveň na severu Kanady. Je to nejmenší stát ze tří kanadských federálních zemí. Hlavním městem Yukonu je Whitehorse, které je zároveň jediným městem ve státě. Žije tu 23 000 lidí, přičemž celý Yukon má 37 000 obyvatel. Úředními jazyky jsou tu angličtina a francouzština, měnou je kanadský dolar. Časový posun se pohybuje mezi -3 až -8 hodinami. Pojeďte poznat kanadský Yukon – s levnými letenkami z Prahy na to máte.

Letenky Yukon

Podnebí v Yukonu

Klima v Yukonu je suché subarktické. V zimě tu teploty mohou klesat až k -60°C, levné letenky si tedy objednejte spíše na teplejší měsíce. Nejvyšší teploty na Yukonu jsou v červnu a květnu, kdy přesahují 30°C. Teritorium je velmi rozsáhlé, ale celkově tu spíše méně často prší.

Aktuální kurz: 1 CAD = 17.47


Do Yukonu za turistickými cíli

Hlavní turistickou atrakcí v Yukonu je příroda. Lidé sem jezdí za rybolovem, sjížděním řek, šplháním po horách, sjížděním zasněžených kopců, procházkami a túrami v lesích, apod. V Yukonu se můžete setkat s divokou přírodou a dokonce lze vidět i polární záři. Důležité parky jsou River Coal Springs, národní park Kluane, národní park Vuntut nebo národní park Ivvavik. Mnohá zajímavá místa najdete také v hlavním městě Yukonu v Whitehorsu. Levné letenky do Yukonu ale rychle mizí, takže neváhejte s jejich rezervací.

Levné letenky na Yukon

Do Kanady se můžete nyní letět podívat i vy – do státu Yukon v Kanadě se totiž prodávají levné letenky s odletem přímo z Prahy. Levné letenky na Yukon si můžete pořídit online a to bez čekání. Do Yukonu se letí s levnými letenkami z Prahy asi 15 hodin, záleží na cílové destinaci. S levnými letenkami letíte v pohodlném letadle a navíc šetříte svoje peníze. Do Yukonu letenky rychle mizí, rezervujte si je včas.

Letenka Yukon

Yukon a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Yukon snadno zabookujete právě zde.
Letenka do na Yukon vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist