letadlo ico Levné letenky do Edmontonu

Edmonton se nachází v Kanadě v provincii Alberta, kde je hlavním městem. Asi 300 kilometrů jižně od Edmontonu je další velké město Calgary. V Edmontonu, který se rozkládá na obou březích řeky Severní Saskatchewan, žije 812 000 obyvatel. Mluví se zde anglicky a francouzsky a měnou je kanadský dolar. Jeho kurz je nyní velmi nízký, podobně jako cena letenek do Kanady.

Letenky Praha - Edmonton

Všechna letiště ve městě

Zkratka letiště: YEA
Letenky do Kanady - Edmonton

Najdi nejlevnější letenku

Edmonton City Centre (Blatchford Field) Airport

Zkratka letiště: YXD
Letenky do Kanady - Edmonton

Najdi nejlevnější letenku

Edmonton International Airport

Zkratka letiště: YEG
Letenky do Kanady - Edmonton

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Edmontonu

Mezinárodní letiště v Edmontonu tedy Edmonton International Airport leží 26 kilometrů jihozápadně od centra města. Jedná se o největší letiště Kanady v rozloze a páté nejzaměstnanější ve státě. Edmonton International Airport má celkem dvě přistávací dráhy a dva terminály, ve kterých bylo v roce 2014 odbaveno 8,2 milionu pasažérů. Po přistání s levnými letenkami na toto letiště se do města můžete přepravit autobusem, kde jízdné stojí 5 kanadských dolarů a linky jezdí od 4:00 do půlnoci, nebo kyvadlovou dopravou, která musí být ale předem objednaná a která vás vyjde na 18 kanadských dolarů. (2015)

Aktuální kurz: 1 CAD = 17.54
Edmonton - místní čas: 10:37
Časové pásmo: America/Edmonton (-6 hodin)
Časový posun: -8 hodin

Souřadnice: 53.55014, -113.468712
Vzdálenost z Prahy: 7504 km


Do Edmontonu za turistickými cíli

Jedinečnou atrakcí Edmontonu je Fort Edmonton Park, což je park, ve kterém ožívá historie. A to doslova, lidé jsou zde v kostýmech a představují život v různých obdobích. Další je potom West Edmonton Mall, neboli obchodní dům, který byl mezi lety 1981 až 2004 největší na světě. Za podívání stojí i další památky, jako je Alberta Legislature Building, což je dům, kde se schází zákonodárné shromáždění a výkonný výbor, Muttart Conservatory, botanická zahrada, která je symbolem Edmontonu, nebo most High Level Bridge. Přijeďte si tohle všechno prohlédnout na vlastní oči do Edmontonu s levnými letenkami z Prahy.

Levné letenky do Edmontonu

Chcete letět do Kanady, ale nemáte na letenky? Právě nyní je akce na letenky do Edmontonu v Kanadě. Levné letenky se dají pořídit s odletem z Prahy za opravdu akční ceny. Doba letu do Edmontonu se pohybuje kolem 14 hodin a 45 minut. Splňte si svůj sen a zakupte si levné letenky s odletem z Prahy do Edmontonu včas.


Počasí Edmonton

zataženodeštík

12°C

Východ slunce: 5:46

Západ: 21:14

Sobota

zataženoMrholení

6°C

teplota 7°C 4°C

Neděle

zataženo

6°C

teplota 12°C 1°C

Pondělí

slunce

9°C

teplota 14°C 3°C

Úterý

sluncepolojasno

13°C

teplota 19°C 7°C

Středa

zataženo

13°C

teplota 15°C 10°C

Letenka Edmonton

Edmonton se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Edmonton - Kanada i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Edmontonu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist