letadlo ico Levné letenky do Manitoby
Kanada

Manitoba je prérijní provincie, která se nachází v centrální části Kanady. Je to pátá nejlidnatější provincie a její název v překladu znamená „jezero v prériích“, což odkazuje na 110 000 jezer, které v tomto státě můžete najít. Celková populace Manitoby je 1,2 milionu obyvatel. Hlavním městem je tu Winnipeg, kde žije polovina obyvatel státu. Úředním jazykem je v Manitobě angličtina a měnou kanadský dolar. Časové pásmo Manitoby je -6 hodin. Podívejte se do tohoto státu s levnými letenkami do Manitoby.

Letenky Manitoba

Podnebí v Manitobě

Klima v Manitobě je extrémní kontinentální. Obecně by se dalo říct, že teploty i srážky klesají od jihu k severu a stejně tak se snižují od východu směrem na západ. Na jihu Manitoby je zima velmi chladná a léta celkem teplá, několikrát do roka tu teploty vystoupají až ke 30°C. Sever státu už spadá do subarktického podnebného pásu, takže jsou tu velmi studené a dlouhé zimy, kdy teploty mohou spadnout až k -40°C. Kupte si levné letenky do Manitoby na léto.

Aktuální kurz: 1 CAD = 17.39


Do Manitoby za turistickými cíli

Do hlavního města Winnipegu lidé jezdí za památkami a zajímavými místy, jako je manitobská legislativní budova, kanadské muzeum pro lidská práva, bazilika svatého Bonifáce, univerzita Winnipegu, zoologická zahrada nebo most Esplanade Riel. V Manitobě si nenechte ujít ale také pevnost prince z Walesu ve městě Churchill, pevnost Roug nebo pevnost Lower Fort Garry. Podívejte se také do některého provinčního nebo národního parku, kde budete moci pozorovat divokou přírodu Manitoby. S levnými letenkami do Manitoby z Prahy nyní ušetříte, tak si je objednejte ještě dnes.

Do Manitoby za přírodou

Manitoba má velmi rozmanitou faunu u flóru. Přibližně polovina země je pokrytá lesy, kde největší podíl má borovice, dále je to modřín, topol, smrk, bříza a cedr. Naprosto běžně se v Manitobě vyskytují polární medvědi, losi, jeleni, pumy, rysi a vlci. Při procházkách přírodou si dávejte pozor na hady, kterých je v Manitobě velký počet. Poleťte s levnými letenkami do Manitoby na ryby, je to snadné.

Levné letenky do Manitoby

Chcete letět do Kanady, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, protože do kanadské provincie Manitoba se prodávají levné letenky. Levné letenky do Manitoby jsou s odletem z Prahy. Tyto letenky si můžete objednat online, udělejte to ale co nejdříve, protože velmi rychle mizí. Průměrná doba letu do Manitoby je 15 hodin, záleží ale na konkrétní cílové destinaci.

Letenka Manitoba

Manitoba a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Manitoba snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Manitoby vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist