letadlo ico Levné letenky do Winnipeg

Winnipeg je hlavní a největší město kanadské provincie Manitoba, přičemž leží na jejím jihu asi 100 kilometrů severně od hranice s americkými státy Minnesota a Severní Dakota. Jméno města v překladu znamená „blátivé vody“, což souvisí s tím, že Winnipeg leží na soutoku řek Red a Assiniboine. V centru města potom žije přibližně 663 000 obyvatel, s metropolitní oblastí toto číslo dosahuje 730 000 lidí. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku státu angličtina a francouzština. Měnou je kanadský dolar. Levné letenky do Winnipegu jsou s odletem z Prahy a za nízké ceny.

Letenky Praha - Winnipeg

Letiště ve Winnipegu

Mezinárodní letiště Winnipeg James Armstrong Richardson International Airport má IATA značení YWG a nachází se necelých 10 kilometrů severozápadně od centra Winnipegu. Každý rok je tu odbaveno přes 3,7 milionu spokojených cestujících z domácích i zahraničních destinací, což letiště ve Winnipegu řadí na sedmé místo jako nejzaměstnanější letiště v Kanadě. Otevřeno bylo už v roce 1928 a dnes má dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a dva terminály, kdy jeden je hlavní a druhý menší pouze pro domácí aerolinky. Doprava do města je z letiště ve Winnipegu zajištěna formou autobusových linek číslo 15 a 20, meziměstskou a kyvadlovou dopravou a taxíky. Když přistanete na tomto letišti po koupi levných letenek do Winnipegu z Prahy, do centra města se dostanete snadno.

Aktuální kurz: 1 CAD = 17.47
Winnipeg - místní čas: 8:09
Časové pásmo: America/Winnipeg (-6 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 49.884399, -97.147041
Vzdálenost z Prahy: 7143 km


Do Winnipegu za turistickými cíli

Až se poletíte podívat do Winnipegu, měli byste zamířit například na tato místa – do okresku Exchange District, který patří mezi historické památky a jmenuje se tak proto, že se zde směňovalo obilí, most Explanade Riel, k manitobské legislativní budově postavené v klasicistním stylu na počátku 20. století, k univerzitě Manitoba, která je největší v této prérijní kanadské provincii a navštívit kanadské muzeum lidských práv. Odpočinout si můžete v mnoha winnipegských městských parcích, jako je St. Vital park, Kildonan Park nebo v Assiniboine Park Zoo. Levné letenky do Winnipegu z Prahy jsou teď k mání za výhodné ceny, tak nepromeškejte svou příležitost.

Levné letenky do Winnipegu

Dopřejte si dovolenou v Kanadě, teď si sem můžete pořídit levné letenky do Winnipegu. Levné letenky do Winnipegu seženete snadno online a zabookovat si je lze z pohodlí vašeho domova. Určitě tedy neváhejte a levné letenky do Winnipegu, které jsou s odletem z Prahy, si objednejte ještě dnes. Průměrná doba letu je z Prahy do Winnipegu 15 hodin. Levné letenky do Winnipegu z Prahy jsou za výhodné ceny.


Počasí Winnipeg

slunce

-4°C

Východ slunce: 7:26

Západ: 17:57

Neděle

zataženodrobné sněžení

-2°C

teplota 2°C -7°C

Pondělí

zataženo

-8°C

teplota -4°C -11°C

Úterý

zataženo

-14°C

teplota -12°C -16°C

Středa

sluncepolojasno

-21°C

teplota -18°C -24°C

Čtvrtek

zataženo

-23°C

teplota -22°C -24°C

Letenka Winnipeg

Winnipeg se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Winnipeg - Kanada i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Winnipeg.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist