letadlo ico Levné letenky do Newfoundland and Labrador
Kanada

Newfoundland a Labrador je provincie nacházející se na severovýchodě Kanady při pobřeží Atlantského oceánu. Patří do ní ostrov Newfoundland a severovýchodní část poloostrova Labrador. Hlavním městem státu je St. John´s, kde žije přibližně 106 000 lidí. Celková populace Newfoundlandu a Labradoru a je přes půl milionu obyvatel, což z této provincie dělá pátou nejméně zalidněnou kanadskou provincii či teritorium. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou kanadský dolar. Časové pásmo Newfoundlandu a Labradoru je -3,5 hodiny pro Newfoundland a -4 hodiny pro Labrador. Kupte si levné letenky do Newfoundlandu a Labradoru a leťte se podívat do Kanady.

Letenky Newfoundland and Labrador

Podnebí v Newfoundlandu a Labradoru

Klima ve státě Newfoundland a Labrador je vlhké a chladné kontinentální, severní části jsou už charakterizované jako subarktické oblasti. Teploty během léta nestoupají nad 20°C, během zimy se pohybují kolem -10°C, běžně se ale mohou blížit až -20°C. Kromě letních měsíců tu skoro neustále sněží a měsíční dešťové srážky jsou kolem 100 mm. Kupte si levně letenky do Newfoundlandu a Labradoru z Prahy na letní období, kdy je tu tepleji.

Aktuální kurz: 1 CAD = 17.47


Do Newfoundlandu a Labradoru za turistickými cíli

V Newfoundlandu a Labradoru se nachází především nádherná příroda, kterou můžete obdivovat například v parku Butterpot, Pippy parku či na hoře Gros Morne. V hlavním městě St. John´s můžete vidět památky jako je věž Cabot Tower, jejíž základní kámen byl položen v roce 1898 k 400. výročí objevení Newfoundlandu a diamantovému výročí královny Viktorie, dále ulici Water Street nebo budovu konfederace. Tak si pořiďte levné letenky do Newfoundlandu a Labradoru s odletem z Prahy a podívejte se na toto všechno sami.

Za přírodou do Newfoundlandu a Labradoru

Pokud máte rádi zasněženou krajinu, pak určitě vyrazte do Newfoundlandu a Labradoru. Ze zvířat se tu můžete setkat například s orlem bělohlavým, polární liškou a zajícem, s karibu, kosatkou, ledním medvědem, červenou liškou a dalšími. S levnými letenkami do Newfoundlandu a Labradoru se letět vyplatí.

Levné letenky do Newfoundlandu a Labradoru

Leťte za poznáním do Kanady, nyní na to máte i vy. Levné letenky do Newfoundlandu a Labradoru jsou k dostání pro každého a to dokonce s odletem přímo z Prahy. Levné letenky do Newfoundlandu a Labradoru jsou dostupné snadno a rychle na internetu, rezervaci máte bez starostí. Průměrná doba letu do Newfoundlandu a Labradoru je přibližně 10,5 hodiny, ale záleží na konkrétní destinaci. Kupte si levné letenky z Prahy ještě dnes.

Letenka Newfoundland and Labrador

Newfoundland and Labrador a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Newfoundland and Labrador snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Newfoundland and Labrador vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist