letadlo ico Levné letenky do Mississauga

Mississauga je šesté největší kanadské město, které se nachází v provincii Ontario na jihu Kanady asi 130 kilometrů od hranic s americkým státem New York. Město je přímým sousedem s Torontem a najdete ho na břehu jezera Ontario u ústí řeky Credit. V překladu název Mississauga znamená „severní řeka s mnoha ústími“. Mississauga je domovem pro přibližně 713 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a také francouzština, měnou je kanadský dolar. Dopřejte si dovolenou do Kanady a zabookujte si levné letenky do Mississaugy z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - Mississauga

Toronto Pearson International Airport

Zkratka letiště: YYZ
Letenky do Kanady - Mississauga

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Mississauge

Toronto Pearson International Airport či Lester B. Pearson International Airport je mezinárodní letiště s IATA značením YYZ, které leží asi 20 kilometrů severovýchodně od centra Mississaugy. Pojmenované je podle ministerského předsedy a laureáta Nobelovy ceny za mír. Jedná se o největší a nejrušnější letiště v Kanadě, přičemž otevřeno bylo v roce 1939. Letiště v Mississauge má celkem pět příletových a vzletových drah převážně z asfaltu, na kterých přistávají letadla s cestujícími z domácích i zahraničních destinací. Ti jsou poté odbavováni v celkem třech terminálech a to v počtu 41 milionů lidí ročně. Doprava do města je z letiště v Mississauge zajištěna formou autobusových linek, vlaků, taxíků a autopůjčoven. Leťte do Kanady, vyjde vás to lacino, když si koupíte levné letenky do Mississaugy z Prahy.

Aktuální kurz: 1 CAD = 17.47
Mississauga - místní čas: 11:00
Časové pásmo: America/Toronto (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 43.578899, -79.658302
Vzdálenost z Prahy: 6703 km


Do Mississaugy za turistickými cíli

V Mississauge je mnoho pamětihodností a zajímavých míst, která byste během své návštěvy měli vidět. Zajděte například k univerzitě Toronto Mississauga, městskému Civic Centru, které je sídlem lokální vlády, do významné a rozsáhlé umělecké galerie, pozastavte se na náměstí Mississauge Celebration Square, udělejte si výlet k majáku v Port Credit. V Mississauge jsou také městské parky a některé kostely, které stojí za návštěvu. Udělejte si procházku městem a poznejte památky na vlastní kůži, stačí si koupit levné letenky do Mississaugy z Prahy a to za nynější skvělé ceny.

Levné letenky do Mississaugy

Poleťte se podívat na památky a zajímavosti do Kanady, je to snadné a nyní vás to vyjde opravdu levně. Stačí si objednat levné letenky do Mississaugy, které jsou navíc s odletem z Prahy a užít si necelých 11 hodin trvající let. Levné letenky do Mississaugy z Prahy si lze snadno a rychle rezervovat online z pohodlí domova. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a zabookujte si letenky do Mississaugy z Prahy za výhodné ceny ještě dnes.


Počasí Mississauga

slunce

3°C

Východ slunce: 7:07

Západ: 17:57

Neděle

zataženo

4°C

teplota 6°C 1°C

Pondělí

zataženo

4°C

teplota 6°C 3°C

Úterý

zataženodeštíkdrobné sněžení

3°C

teplota 4°C 2°C

Středa

zataženo

5°C

teplota 7°C 3°C

Čtvrtek

zataženo

0°C

teplota 1°C -1°C

Letenka Mississauga

Mississauga se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Mississauga - Kanada i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Mississauga.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist