letadlo ico Levné letenky do Quebecku

Québec je metropole nacházející se v Kanadě a hlavní město stejnojmenné provincie, která se nachází na jihovýchodě země. V dané provincii je to druhé největší a nejlidnatější město, přičemž se nachází na levém břehu řeky Svatého Vavřince přibližně 150 kilometrů severozápadně od hranic s USA. V centru Québecu žije přes půl milionu obyvatel, přičemž s metropolitní oblastí je to přes 3,3 milionu lidí. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou kanadský dolar. Levné letenky do Québecu jsou s odletem z Prahy a to za výhodné ceny, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes.

Letenky Praha - Quebec

Québec City Jean Lesage International Airport

Zkratka letiště: YQB
Letenky do Kanady - Quebec

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Quebecku


Kanada z Prahy za 11790 Kč, z Vídně letenky od 8690 Kč
Kanada z Prahy za 11790 Kč, z Vídně letenky od 8690 Kč

13. 2.  |5 hlavních kanadských měst (Quebec, Montreal, Ottawa, Toronto a Vancouver) je možné navštívit díky dnešnímu seznamu akčních letenek do Kanady. Celkem 8 letenek (do každého města alespoň jedna) je s odletem z Prahy. 5 letenky ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Québecu

Québec City Jean Lesage International Airport, známé také jako Jean Lesage International Airport, je mezinárodní letiště, které se nachází 11 kilometrů jihozápadně od centra Québecu. Jeho IATA značení je YQB a zároveň se jedná o třetí nejvytíženější letiště v Kanadě. Založeno bylo v roce 1941. Dnes má letiště v Québecu celkem dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu, kde přistávají letadla z domácích i zahraničních destinací. Jejich letenky jsou potom odbavováni v jednom terminálu, kudy jich každoročně projde přes 1,5 milionu lidí. Doprava do města je z letiště v Québecu zajištěna formou taxíků, autobusových linek číslo 78 a poté autopůjčoven. Zabookujte si levné letenky do Québecu z Prahy a podívejte se do této destinace za nízké ceny.

Aktuální kurz: 1 CAD = 17.52
Quebec - místní čas: 13:26
Časové pásmo: America/Toronto (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 46.812279, -71.214539
Vzdálenost z Prahy: 5966 km


Do Québecu za turistickými cíli

V Québecu se nachází mnoho zajímavých míst, kam byste se měli jít podívat, až tu budete na dovolené. Staré město Québecu je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, přičemž se jedná o jediné město na sever od Mexika, které má dodnes zachované městské hradby. Jednou z městských bran je například Saint Louis v Ramparts, pak je tu katedrála Svaté Trojice, most Québec Bridge a most Pierre Laporte Bridge. Z památek navštivte ještě kostel Notre-Dame-des-Victoires, citadelu, parlamentní budovu městskou radnici v Québecu a budovu Prince Building. Toto všechno můžete vidět na vlastní oči, když si pořídíte levné letenky do Québecu, které jsou s odletem z Prahy a dnes za akční ceny.

Levné letenky do Québecu

Lákalo by vás podívat se do Kanady, ale obáváte se, že neseženete rozumné letenky? Tak teď už nemusíte, stačí si rezervovat levné letenky do Québecu, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy. Levné letenky do Québecu z Prahy jsou opravdu za výhodné ceny a lze si je snadno a rychle online rezervovat z pohodlí vašeho domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Québecu asi 12,5 hodiny.


Počasí Quebec

zataženodrobné sněžení

-4°C

Východ slunce: 6:40

Západ: 17:17

Neděle

zataženodrobné sněžení

-2°C

teplota 1°C -5°C

Pondělí

zataženodrobné sněžení

1°C

teplota 3°C -1°C

Úterý

zataženo

-1°C

teplota 2°C -4°C

Středa

zataženo

-3°C

teplota -1°C -6°C

Letenka Quebec

Quebec se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Quebec - Kanada i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Quebecku.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist