letadlo ico Levné letenky do Hai Phong (Haiphong)

Haiphong někdy nazývaný též Haifong je třetí největší vietnamské město a v překladu jeho název znamená „Pobřežní obrana“. Najdeme ho na severozápadě země na pobřeží Jihočínského moře u ústí dvou řek. Jedná se o jeden z nejdůležitějších vietnamských přístavů. Haiphong je domovem pro přibližně 2,1 milionu obyvatel, kteří tu mluví vietnamsky a platí vietnamským dongem. Levné letenky do Haiphongu jsou s odletem z Prahy a to za výhodné ceny, tak moc dlouho neváhejte.

Letenky Praha - Hai Phong (Haiphong)

Cat Bi International Airport (Catbi Airport)

Zkratka letiště: HPH
Letenky do Vietnamu - Hai Phong (Haiphong)

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Haiphongu

Cat Bi International Airport je mezinárodní letiště sloužící Haiphongu, jehož IATA značení je HPH. Nachází se 7 kilometrů jihovýchodně od Haiphongu a skládá se z jedné příletové a vzletové dráhy z asfaltu. Na té tu přistávají letadla z domácích i zahraničních destinací a jejich pasažéři jsou odbavováni v jednom terminálu. Každoročně jich tu takto projde přes 930 000. Letiště Haiphongu je nyní připravené na modernizaci, po které by mělo být schopno pojmout ročně 4 až 5 milionů cestujících. Doprava do města je z letiště Haiphongu zajištěna autobusovou linkou 07 a taxíky. Leťte se podívat do této destinace, stačí si objednat levné letenky do Haiphongu z Prahy.

Aktuální kurz: 10000 VND = 9.47
Hai Phong (Haiphong) - místní čas: 6:01
Časové pásmo: Asia/Saigon (+ 7 hodin)
Časový posun: + 5 hodin

Souřadnice: 20.85611, 106.68222
Vzdálenost z Prahy: 8402 km


Do Haiphongu za turistickými cíli

Město Haiphong je opravdu nádherné a je tu spousta věcí k vidění. Navštivte během dovolené například buddhistický chrám v Hai Phong či Du Hang pagodu. Tyto dvě památky jsou vystavěné v typickém vietnamském architektonickém stylu, naproti tomu katedrála Haiphongu a dům městské opery značně kopíruje styl západní. Až tu budete, zajděte také do přístavu, nebo si užijte plavání v Jihočínském moři na plážích v Haiphongu. Pokud vás to zaujalo, tak si pouze objednejte levné letenky do Haiphongu, které jsou navíc s odletem z Prahy, a užijte si dovolenou za malé peníze.

Levné letenky do Haiphongu

Leťte na dovolenou do exotické destinace a užijte si cestování za nízké ceny. Když si rezervujete levné letenky do Haiphongu ve Vietnamu, poletíte přímo z Prahy a to za výhodné ceny. Levné letenky do Haiphongu z Prahy jsou dostupné online, snadno a rychle si je můžete rezervovat z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Haiphongu asi 20 hodin. Zabookujte si levné letenky do Haiphongu z Prahy ještě dnes.


Letenka Hai Phong (Haiphong)

Hai Phong (Haiphong) se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Hai Phong (Haiphong) - Vietnam i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Hai Phong (Haiphong).

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist