letadlo ico Levné letenky z Prahy na Tan Son Nhat International Airport
v Ho Chi Minh City - Vietnam

Tân Sơn Nhất International Airport je mezinárodní letiště, které se nachází asi 6 kilometrů severně od Ho Či Minova Města ve Vietnamu. Jedná se o největší letiště v zemi, které se zároveň řadí mezi padesát nejrušnějších letišť na světě, neboť je tu každý rok odbaveno přes 26,5 milionu pasažérů. První cestující se sem se svými letenkami mohli podívat už v roce 1930, přičemž i ty jistě nesly IATA značení SGN. Letadla tu přistávají na dvou betonových příletových a vzletových dráhách, přičemž jejich pasažéři jsou následně odbavováni podle svých letenek ve dvou terminálech – mezinárodním značeným číslicí 2 a domácím, který se skrývá pod označením 1. Ten se zároveň ještě dělí na odbavovací prostor 1A a 1B. Kupte si levné letenky na mezinárodní letiště Tân Sơn Nhất International Airport v Ho Či Minově Městě z Prahy ještě dnes a poznejte vietnamskou kulturu a památky na vlastní oči.

Tan Son Nhat International Airport - SGN

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Vietnamu - Ho Chi Minh City
Zkratka letiště Tan Son Nhat International Airport v Ho Chi Minh City - Vietnam je: SGN

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> SGN
Jednosměrná letenka

SGN -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Ho Či Minova Města z letiště Tân Sơn Nhất

Nejrychleji se do města z letiště Tân Sơn Nhất dostanete taxíkem, který vás ale vyjde nejdráž. Levnější je hromadná doprava, která pravidelně staví před terminálem. Na spoj si ale budete muset počkat. Další možností je si pronajmout auto na letišti a vyrazit po vlastní ose. Nenechte si ujít tuto šanci podívat se do Vietnamu lacino a zabookujte si levné letenky na mezinárodní letiště Tân Sơn Nhất International Airport z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou. Obvykle jsou rychle vyprodané.

Aktuální kurz: 10000 VND = 9.47
Ho Chi Minh City - místní čas: 5:02
Časové pásmo: Asia/Saigon (+ 7 hodin)
Časový posun: + 5 hodin

Souřadnice: 10.8188, 106.65186


Levné letenky na letiště Tân Sơn Nhất v Ho Či Minově Městě

Vietnam už se těší na vaši návštěvu s na letiště Tân Sơn Nhất International Airport v Ho Či Minově Městě z Prahy, které jsou vám nyní k dispozici za velmi výhodné ceny. Levné letenky na letiště Tân Sơn Nhất z Prahy si můžete snadno a rychle objednat online, přímo z pohodlí svého domova – stačí jen párkrát kliknout myší. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Tân Sơn Nhất International Airport něco málo přes 15 hodin. Nepromarněte příležitost a leťte na dovolenou do Vietnamu už letos.


Počasí Ho Chi Minh City

zataženodeštík

29°C

Východ slunce: 5:43

Západ: 18:03

Středa

zataženodeštík

29°C

teplota 31°C 27°C

Čtvrtek

sluncepolojasnodeštík

29°C

teplota 32°C 27°C

Pátek

zataženodeštík

28°C

teplota 30°C 26°C

Sobota

zataženodeštík

28°C

teplota 31°C 26°C

Levná letenka z Prahy na Tan Son Nhat International Airport
Ho Chi Minh City - Vietnam

Letiště Tan Son Nhat International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Ho Chi Minh City - Vietnam, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Tan Son Nhat International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist