letadlo ico Levné letenky z Prahy na Tunis-Carthage International Airport
v Tunis / Carthage - Tunisko

Tunis–Carthage Airport je mezinárodní letiště, které se nachází přibližně 8 kilometrů severovýchodně od hlavního města země Tunisu. Jedná se o jedno z nejvytíženějších letišť v zemi, které je pojmenované podle historického města Kartágo. První pasažéři se sem se svými letenkami mohli podívat v roce 1940, kdy bylo letiště otevřeno, a jistě i ti na nich měli IATA značení TUN. Letiště Tunis–Carthage Airport má celkem dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu, na kterých dosedají letadla z celého světa. Jejich pasažéři jsou potom odbavováni v jednom velkém společném terminálu, ve kterém jsou obsluhováni domácí i zahraniční cestující. Celkem jich tu takto každoročně projde s letenkami přes 5,1 milionu. Dopřejte si dovolenou do této destinace za výhodné ceny i vy, stačí si objednat levné letenky z Prahy ještě dnes.

Tunis-Carthage International Airport - TUN

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Tuniska - Tunis / Carthage
Zkratka letiště Tunis-Carthage International Airport v Tunis / Carthage - Tunisia je: TUN

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> TUN
Jednosměrná letenka

TUN -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Tunisu z letiště Kartágo

Tunis–Carthage Airport je s městem spojeno autobusovými linkami, které v pravidelných intervalech zastavují na zastávce před terminálem. I vy si tu můžete odchytit spoj, který vás odveze do Tunisu nebo do jiného zvoleného města. V pohodlí vás mohou odvézt také taxikáři či si můžete pronajmout na letišti auto a vyrazit po vlastní ose. Je to jednoduché, stačí jen, abyste si včas rezervovali levné letenky na letiště Kartágo z Prahy, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 TND = 7.9
Tunis / Carthage - místní čas: 0:45
Časové pásmo: Africa/Tunis (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 36.846373, 10.219053


Levné letenky na letiště Tunis–Carthage Airport

Zaleťte si na dovolenou do exotického Tunisu, aniž byste dali moc peněz za letenky. Je to snadné, právě nyní máte jedinečnou příležitost, objednat si levné letenky na letiště Tunis–Carthage Airport s odletem z Prahy, které vás vyjdou lacino. Tyto levné letenky na letiště Tunis–Carthage z Prahy jsou vám k dispozici online, rezervujte si je tedy klidně z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je potom z Prahy na letiště Tunis 2,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Neváhejte a zabookujte si levné letenky na letiště Kartágo z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Tunis / Carthage

zataženo

20°C

Východ slunce: 5:49

Západ: 18:50

Úterý

slunce

17°C

teplota 20°C 13°C

Středa

sluncepolojasno

18°C

teplota 21°C 14°C

Čtvrtek

zataženodeštík

16°C

teplota 19°C 15°C

Pátek

zataženodeštík

17°C

teplota 20°C 15°C

Levná letenka z Prahy na Tunis-Carthage International Airport
Tunis / Carthage - Tunisko

Letiště Tunis-Carthage International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Tunis / Carthage - Tunisko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Tunis-Carthage International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist