letadlo ico Levné letenky do Gothenburg (Goteborg)

Göteborg se nachází na jihu Švédska na západním pobřeží u dánské úžiny Kattegat. Jedná se o druhé největší město Švédska a zároveň páté největší ve všech skandinávských státech. V Göteborgu žije přes půl milionu obyvatel a s metropolitní oblastí je toto číslo skoro dvojnásobné. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku státu švédština a měnou je švédská koruna. Zaplaťte si levné letenky do této destinace, nyní za ně ušetříte.

Letenky Praha - Gothenburg (Goteborg)

Gothenburg City Airport (Goteborg City Airport)

Zkratka letiště: GSE
Letenky do Švédska - Gothenburg (Goteborg)

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Gothenburg (Goteborg)


Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím
Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím

12. 1.  |Polský Krakov hostí velké letiště s velkou nízkonákladovou základnou. Především do Norska, Finska a dalších severských zemí, se odsud dostanete výrazně levněji než z Prahy nebo Vídně. Zajímavé ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Göteborgu

Letiště Göteborg City Airport je známé také jako Säve Flygplats a nachází se 9 kilometrů severozápadně od centra Göteborgu. Používat se začalo v roce 1940 a dnes označení GSE. Göteborg City Airport má dvě asfaltové vzletové a příletové dráhy a jeden terminál, kterým ročně projde přes 757 000 cestujících. Na Göteborg City Airport se nyní prodávají velmi levné letenky s odletem přímo z Prahy. Dostupnost do města je z Göteborg City Airport zajištěna kyvadlovou dopravou a linkovými autobusy.

Gothenburg (Goteborg)
Aktuální kurz: 1 SEK = 2.36
Gothenburg (Goteborg) - místní čas: 5:57
Časové pásmo: Europe/Stockholm (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 57.70694, 11.96889
Vzdálenost z Prahy: 862 km


Do Göteborgu za turistickou

Göteborg je oblíbenou turistickou destinací. Vidět zde můžete například královnino náměstí, přístavní kanál s hradním příkopem, který ještě v 17. století sloužil k obraně města, kostel Christine kyrka, hotel Eggers, který je památkovým objektem, přístav, zdejší operu, a další. Památek, které nesmíte vynechat při návštěvě Göteborgu je hodně, tak si levné letenky objednejte co nejdříve, ať něco nepromeškáte.

Levné letenky do města Göteborg

Vydejte se za poznáním do krásného švédského města Göteborg, kam se nyní prodávají levné letenky. Tyto levné letenky se dají snadno a rychle zakoupit přes internet a jsou přímo s odletem z Prahy. Průměrná doba letu do Göteborgu je 2 hodiny a 20 minut. Levné letenky do Göteborgu z Prahy ale opravdu rychle mizí, tak si je rezervujte co nejdříve.


Počasí Gothenburg (Goteborg)

zataženodeštík

6°C

Východ slunce: 8:38

Západ: 16:06

Čtvrtek

sluncepolojasno

1°C

teplota 3°C -0°C

Pátek

slunce

3°C

teplota 5°C 1°C

Sobota

sluncepolojasno

2°C

teplota 4°C 0°C

Neděle

zataženo

4°C

teplota 6°C 3°C

Letenka Gothenburg (Goteborg)

Gothenburg (Goteborg) se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Gothenburg (Goteborg) - Švédsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Gothenburg (Goteborg).

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace