letadlo ico Levné letenky do Malmo

Malmö je švédské město, které najdete na jihu země v nejjižněji položené provincii Skåne v nadnárodním regionu Øresund. Je to třetí největší město Švédska a šesté celkově v severských zemích. Malmö má přibližně 320 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to téměř dvojnásobek. Úředním jazykem je švédština a měnou švédská koruna. Z města Malmö se dostanete snadno po mostě do asi 30 kilometrů vzdáleného hlavního města Dánska Kodaně. Zabookujte si levné letenky do Malmö z Prahy ještě dnes a nebudete litovat.

Letenky Praha - Malmo

Malmo-Sturup Airport

Zkratka letiště: MMX
Letenky do Švédska - Malmo

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Malmo


Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím
Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím

12. 1.  |Polský Krakov hostí velké letiště s velkou nízkonákladovou základnou. Především do Norska, Finska a dalších severských zemí, se odsud dostanete výrazně levněji než z Prahy nebo Vídně. Zajímavé ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Malmö

Město Malmö je obsluhováno šestým nejrušnějším letištěm Švédska, které se nazývá Malmö Airport a má IATA značení MMX. To leží v obci Svedala necelých 30 kilometrů východně od Malmö a 26 kilometrů jihovýchodně od Lundu. Letiště v Malmö bylo otevřeno v roce 1972 a dnes má dvě příletové a vzletové asfaltové ranveje, na kterých dosedají letadla z mnoha koutů světa. Pasažéři, kterých je každoročně přes 2 miliony, jsou odbavováni v jednom terminálu. I vy tu budete obslouženi, když si koupíte levné letenky do Malmö z Prahy. Z letiště v Malmö se do centra města dostanete autobusem, který jezdí nejen do Malmö, ale i do Kodaně, či taxíkem, který má pevnou taxu 395 SEK.

Aktuální kurz: 1 SEK = 2.36
Malmo - místní čas: 5:48
Časové pásmo: Europe/Stockholm (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 55.599998, 13
Vzdálenost z Prahy: 620 km


Do Malmö za turistickými cíli

V Malmö se nachází mnoho zajímavých míst, která byste určitě měli navštívit. Zajděte se podívat například k červenému kostelu svatého Petra, který je nejstarší budovou ve městě. Další významnou stavbou je Tunneln, zdejší secesní synagoga či moderní obytný mrakodrap Turning Torso. Kulturní zážitky získáte například v budově opery, muzeu moderního umění, divadlu Malmö Stadsteater či dramatickém divadlu. Když si koupíte levné letenky do Malmö s odletem z Prahy, které jsou nyní za výhodné ceny, určitě si dovolenou v této destinaci užijete.

Levné letenky do Malmö

Chcete se podívat do Švédska, ale nechce se vám dávat moc peněz za letenky? Tak teď už nemusíte, protože online si snadno rezervujete levné letenky do Malmö, které jsou navíc s odletem z Prahy. Tyto levné letenky do Malmö z Prahy jsou velmi žádané, proto určitě neváhejte a zabookujte si je co nejdříve, dokud nějaké jsou. Průměrná doba letu je z Prahy do Malmö asi 4 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle.


Počasí Malmo

zataženo

-16°C

Východ slunce: 14:51

Západ: 23:57

Čtvrtek

slunce

-22°C

teplota -18°C -25°C

Pátek

sluncepolojasno

-17°C

teplota -12°C -21°C

Sobota

zataženo

-15°C

teplota -13°C -18°C

Neděle

sluncepolojasno

-20°C

teplota -15°C -25°C

Letenka Malmo

Malmo se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Malmo - Švédsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Malmo.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace