letadlo ico Levné letenky z Prahy na Catania-Fontanarossa Airport
v Catania - Itálie

Catania–Fontanarossa Airport, známé také jako Vincenzo Bellini Airport, je mezinárodní letiště nacházející se 5 kilometrů jihozápadně od Catanie, druhého největšího města na Sicílii. Pojmenované je na počest operního skladatele, který se v Catanii narodil, a jeho IATA značení CTA jistě budete mít napsané i na své letence na Sicílii. Jedná se o nejrušnější letiště na Sicílii a šesté nejvytíženější v Itálii, přičemž otevřeno bylo už v roce 1924. Catania–Fontanarossa Airport má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou ranvej, na které dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Jejich pasažéři jsou následně odbavováni v jednom velkém terminálu, kudy jich každoročně projde přes 7,1 milionu. Buďte jedním z nich i vy a nepromarněte svou příležitost objednat si levné letenky na mezinárodní letiště Catania–Fontanarossa Airport z Prahy za výhodné ceny.

Catania-Fontanarossa Airport - CTA

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Itálie - Catania
Zkratka letiště Catania-Fontanarossa Airport v Catania - Italy je: CTA

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> CTA
Jednosměrná letenka

CTA -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra Catánie z letiště Catania–Fontanarossa

Z městských hromadných prostředků můžete využít autobusových linek, které vás odvezou do centra Catanie a na vlakové nádraží. Samozřejmě se tu nachází i velký počet autopůjčoven, kde si lze pronajmout auto a vyrazit za vlastními cíli. Určitě tu ale také před terminálem naleznete velký počet taxíků, jejichž služeb můžete využít. Levné letenky na letiště Catania–Fontanarossa Airport z Prahy si lze rezervovat online, tak si dopřejte dovolenou na Sicílii za málo peněz ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.02
Catania - místní čas: 3:44
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 37.46678, 15.0664


Levné letenky na Catania–Fontanarossa Airport na Sicílii

Užijte si dovolenou u moře a podívejte se na Sicílii. Nyní jsou vám k dispozici levné letenky na letiště Catania–Fontanarossa Airport a to s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy potom přibližně 2,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Rezervovat si levné letenky na letiště Catania–Fontanarossa z Prahy můžete i online, stačí párkrát kliknout myší. Neváhejte a dopřejte si dovolenou na Sicílii, když budete mít včas zabookovat své levné letenky na letiště Catania–Fontanarossa Airport z Prahy, vyjde vás to doopravdy lacino.


Počasí Catania

zataženo

16°C

Východ slunce: 6:28

Západ: 19:31

Úterý

slunce

18°C

teplota 21°C 14°C

Středa

slunce

17°C

teplota 20°C 14°C

Čtvrtek

zataženodeštík

15°C

teplota 18°C 12°C

Pátek

sluncepolojasnodeštík

16°C

teplota 18°C 13°C

Levná letenka z Prahy na Catania-Fontanarossa Airport
Catania - Itálie

Letiště Catania-Fontanarossa Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Catania - Itálie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Catania-Fontanarossa Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist