letadlo ico Levné letenky do Catanie

Catania je druhé největší město nacházející se na italském ostrově Sicílie, kde leží na východním pobřeží u Středozemního moře přímo pod úpatím sopky Etny. Catania již několikrát byla vlivem sopky zničená, dnes ale patří na desáté místo v seznamu největších italských měst. V Catanii žije přes 315 000 obyvatel, kteří tu mluví italsky a platí eurem. Levné letenky do Catanie z Prahy seženete lacino, tak neváhejte.

Letenky Praha - Catania

Catania-Fontanarossa Airport

Zkratka letiště: CTA
Letenky do Itálie - Catania

Najdi nejlevnější letenku

Sigonella Airport

Zkratka letiště: NSY
Letenky do Itálie - Catania

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Catanie


Sicílie z Prahy - letenky za 2048 Kč, z okolních letišť od 1132 Kč
Sicílie z Prahy - letenky za 2048 Kč, z okolních letišť od 1132 Kč

21. 5.  |Kdo by neznal Sicílii. Krásné moře, dobré jídlo, skvělé pití a úžasní lidé. Sicílie je místem, kde je příjemné trávit čas i kdyby to mělo být jen na kratší dovolenou. Určitě ale ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště na Sicílii v Catanii

Catania–Fontanarossa Airport či Vincenzo Bellini Airport je název mezinárodního letiště, které slouží městu Catania a nachází se od něho 5 kilometrů jihozápadním směrem. Má IATA značení CTA a je pojmenované po operním skladateli, který se v Catanii narodil. Jedná se o nejrušnější letiště na Sicílii a šesté nejrušnější v celé Itálii v roce 2014. V tomto roce tudy prošlo přes 7,3 milionu cestujících, jejichž letadla tu přistála na jedné příletové dráze z asfaltu. Odbavení tu probíhá v jednom terminálu. Do města se z letiště v Catanii lze přepravit autobusem nebo vypůjčeným autem. Rezervujte si levné letenky na Sicílii do Catanie z Prahy a užijte si dovolenou v jižní Itálii.

Catania
Aktuální kurz: 1 EUR = 24.89
Catania - místní čas: 6:02
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 37.51667, 15.06667
Vzdálenost z Prahy: 1399 km


Do Catanie na Sicílii za turistickými cíli

Catanie je oblíbenou turistickou destinací pro své písečné pláže a čistou a teplou vodu. Můžete si tu užít skvělou dovolenou u moře a vyzkoušet některé vodní sporty nebo si jen tak zaplavat. Až vás to omrzí, zajděte se podívat do centra, kde najdete některé historické památky nebo zajímavé budovy. Patří mezi ně například barokní centrum města, které je zapsané na seznamu UNESCO, hrad Castello Ursino, římský amfiteátr, dóm svaté Agáty, kašna Fontana dell Elefante stojící na Dómském náměstí, klášter kapucínů, kostel svatého Mikuláše, klášter františkánů a další. V Catanii se najde něco zábavného pro každého, takže pokud vás nabídka levných letenek na Sicílii do Catanie z Prahy zaujala, určitě moc dlouho neváhejte a rezervujte si je.

Levné letenky na Sicílii do Catanie

Dopřejte si luxusní dovolenou na ostrově ve Středozemním moři, konkrétně na Sicílii a to ve městě Catania. Levné letenky do Catanie jsou s odletem z Prahy a nyní na nich opravdu výrazně ušetříte, tak neváhejte a zabokujte si je včas. Průměrná doba letu je z Prahy na Sicílii jsou necelé 4 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Využijte této příležitosti a ušetřete na dovolené už letos, rezervujte si levné letenky na Sicílii do Catanie z Prahy online.


Počasí Catania

slunce

33°C

Východ slunce: 5:38

Západ: 20:23

Pátek

slunce

34°C

teplota 36°C 30°C

Sobota

sluncedeštík

33°C

teplota 36°C 29°C

Neděle

slunce

32°C

teplota 34°C 28°C

Pondělí

sluncepolojasno

32°C

teplota 35°C 28°C

Letenka Catania

Catania se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Catania - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Catanie.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace