letadlo ico Levné letenky z Prahy na Palermo International Airport (Aeroporto Falcone e Borsellino)
v Palermo - Itálie

Falcone–Borsellino Airport je mezinárodní letiště nacházející se na Sicílii asi 35 kilometrů severozápadně od hlavního města ostrova Palerma. Dříve bylo známé také jako Punta Raisi Airport, přičemž dnes je to druhé největší letiště na Sicílii z hlediska přepravených cestujících. Falcone–Borsellino Airport zvládne totiž každý rok obsloužit necelých 5 milionů pasažérů a to v jednom velkém terminálu. Letadla z domácích i zahraničních destinací tu přitom přistávají na dvou asfaltových příletových a vzletových ranvejích. Letiště Falcone–Borsellino mohli první pasažéři se svými letenkami navštívit v roce 1960, přičemž i ty jistě nesly IATA značení letiště PMO. Buďte také jedním ze spokojených cestujících a kupte si levné letenky na mezinárodní letiště Falcone–Borsellino Airport z Prahy, dokud nějaké jsou.

Palermo International Airport (Aeroporto Falcone e Borsellino) - PMO

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Itálie - Palermo
Zkratka letiště Palermo International Airport (Aeroporto Falcone e Borsellino) v Palermo - Italy je: PMO

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> PMO
Jednosměrná letenka

PMO -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Palerma z letiště Falcone–Borsellino

Nejsnadněji se do Palerma z letiště dostanete po železnici vlakem, neboť přímo před terminálem staví každou půlhodinu vlak. Využít ho můžete od časných ranních hodin do přibližně 10 hodiny večerní. Další možností jsou autobusové linky. Výrazně dráž vás potom vyjdou služby taxikářů, kteří postávají před letištěm. Kromě toho se ale můžete také přepravit vlastními silami, když si na letišti pronajmete auto. Dovolená u moře už nemusí být jenom sen, stačí si včas rezervovat levné letenky na mezinárodní letiště Falcone–Borsellino Airport s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.02
Palermo - místní čas: 3:21
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 38.182965, 13.100711


Letenky na letiště Falcone–Borsellino na Sicílii u Palerma

Dopřejte si dovolenou na ostrově Sicílie a vykoupejte se ve Středozemním moři nedaleko Palerma. Je to snadné, stačí, abyste si rezervovali levné letenky na mezinárodní letiště Falcone–Borsellino Airport, které leží u hlavního města Palerma. Tyto levné letenky na letiště Falcone–Borsellino jsou s odletem z Prahy a zabookovat si je zvládne opravdu každý. Lze to udělat z pohodlí domova online. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Falcone–Borsellino na Sicílii 4 hodiny. Udělejte si tu pravou dovolenou u moře.


Počasí Palermo

zataženodeštík

29°C

Východ slunce: 12:57

Západ: 1:07

Úterý

sluncepolojasnodeštík

29°C

teplota 34°C 24°C

Středa

zataženodeštík

27°C

teplota 30°C 24°C

Čtvrtek

zataženo

26°C

teplota 31°C 23°C

Pátek

zataženodeštík

28°C

teplota 32°C 23°C

Levná letenka z Prahy na Palermo International Airport (Aeroporto Falcone e Borsellino)
Palermo - Itálie

Letiště Palermo International Airport (Aeroporto Falcone e Borsellino) je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Palermo - Itálie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Palermo International Airport (Aeroporto Falcone e Borsellino) najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist