letadlo ico Letenky do Nizozemí - Holandska
Netherlands

Nizozemí nebo též Holandsko je evropská část Nizozemského království, do kterého kromě Nizozemí patří ještě ostrovy Svatý Martin, Aruba a Curacao. Všechny státy jsou spojeny osobou krále Viléma Alexandra. V Holandsku žije necelých 17 milionů obyvatel, z toho 800 000 v hlavním městě Amsterdamu, kde sídlí také královský dvůr. Politicky důležité instituce jsou v Haagu. Úředním jazykem monarchie je nizozemština a měnou euro. A právě nyní se prodávají levné letenky do Holandska s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 1 EUR = 24.75


Letiště Nizozemí - Holandsko

Podnebí v Nizozemí – kdy letět do Holandska

Klima v Nizozemí je převážně oceánského typu s častými srážkami. Zimy jsou zde mírnější a léta chladná s nižšími teplotami. Skoro neustále v Nizozemí vane silný vítr, čehož je energeticky využíváno v podobě větrných elektráren. Letní teploty kolem 25°C se objevují v rozmezí května až září, tropické teploty nad 30°C se mohou vyskytovat sporadicky v červnu a srpnu. Levné letenky do Nizozemí si tedy objednávejte dle svého uvážení.

Letecky do Nizozemí za turistickými cíli

Hlavní turistické atrakce se nacházejí v Amsterdamu a Haagu. V Holandském Amsterdamu jsou dvě památky UNESCO a to amsterdamské kanály ze 17. století a obranná linie města. Zajímavé jsou ale také dva barokní kostely – Oude Kerk a Nieuwe Kerk – historické domy v centru města nebo pomník Anny Frankové. V Haagu lze vidět historické budovy Binnenhof, kde sídlí parlament a vláda, Palác míru, kde je Mezinárodní soudní dvůr a Smírčí rada, Madurodam, areál s modely důležitých staveb v Nizozemí, nebo Mauritshuis, obrazárnu, kde jsou díla Vermeera nebo třeba Rembrandta. Levné letenky se dají zakoupit ale i do dalších měst v Holandsku, jako je Rotterdam nebo Haarlemmermeer.

Levné letenky do Nizozemí

Kdo by se nechtěl podívat do Holandska - země tulipánů a větrných mlýnů. Pokud po takové dovolené toužíte i vy, nyní přišla vaše příležitost. Do Nizozemí se teď prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy. Doba letu do Nizozemí záleží na cílové destinaci, ale pohybuje se kolem 1,5 hodiny. Zarezervujte si levné letenky do Holandska, dokud ještě jsou.

Nizozemí - Holandsko

Nizozemí - Holandsko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Nizozemí - Holandska čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace