letadlo ico Letenky do Nizozemí - Holandska
Netherlands


Amsterdam z Prahy - letenky za 1349 Kč
Amsterdam z Prahy - letenky za 1349 Kč

4. 6.  |Nejčastěji se právě teď bude z Prahy létat do Amsterdamu odkud bude možné se dostat do celého světa. EasyJet tyto letenky z Prahy do Amsterdamu nabízí za nádhernou cenu třinácti set padesáti korun. Klasická letecká společnost KLM tyto ... Podrobnosti


Další akční letenkyNizozemí nebo též Holandsko je evropská část Nizozemského království, do kterého kromě Nizozemí patří ještě ostrovy Svatý Martin, Aruba a Curacao. Všechny státy jsou spojeny osobou krále Viléma Alexandra. V Holandsku žije necelých 17 milionů obyvatel, z toho 800 000 v hlavním městě Amsterdamu, kde sídlí také královský dvůr. Politicky důležité instituce jsou v Haagu. Úředním jazykem monarchie je nizozemština a měnou euro. A právě nyní se prodávají levné letenky do Holandska s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.66


Letiště Nizozemí - Holandsko

Podnebí v Nizozemí – kdy letět do Holandska

Klima v Nizozemí je převážně oceánského typu s častými srážkami. Zimy jsou zde mírnější a léta chladná s nižšími teplotami. Skoro neustále v Nizozemí vane silný vítr, čehož je energeticky využíváno v podobě větrných elektráren. Letní teploty kolem 25°C se objevují v rozmezí května až září, tropické teploty nad 30°C se mohou vyskytovat sporadicky v červnu a srpnu. Levné letenky do Nizozemí si tedy objednávejte dle svého uvážení.

Letecky do Nizozemí za turistickými cíli

Hlavní turistické atrakce se nacházejí v Amsterdamu a Haagu. V Holandském Amsterdamu jsou dvě památky UNESCO a to amsterdamské kanály ze 17. století a obranná linie města. Zajímavé jsou ale také dva barokní kostely – Oude Kerk a Nieuwe Kerk – historické domy v centru města nebo pomník Anny Frankové. V Haagu lze vidět historické budovy Binnenhof, kde sídlí parlament a vláda, Palác míru, kde je Mezinárodní soudní dvůr a Smírčí rada, Madurodam, areál s modely důležitých staveb v Nizozemí, nebo Mauritshuis, obrazárnu, kde jsou díla Vermeera nebo třeba Rembrandta. Levné letenky se dají zakoupit ale i do dalších měst v Holandsku, jako je Rotterdam nebo Haarlemmermeer.

Levné letenky do Nizozemí

Kdo by se nechtěl podívat do Holandska - země tulipánů a větrných mlýnů. Pokud po takové dovolené toužíte i vy, nyní přišla vaše příležitost. Do Nizozemí se teď prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy. Doba letu do Nizozemí záleží na cílové destinaci, ale pohybuje se kolem 1,5 hodiny. Zarezervujte si levné letenky do Holandska, dokud ještě jsou.

Nizozemí - Holandsko

Nizozemí - Holandsko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Nizozemí - Holandska čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist