letadlo ico Levné letenky z Prahy na Schiphol Airport
v Haarlemmermeer - Nizozemí - Holandsko

Mezinárodní letiště Amsterdam Airport Schiphol s označením AMS je hlavní letiště Holandska, přičemž se nachází asi 9 kilometrů jihozápadně od hlavního města státu Amsterdamu. Jedná se o páté nejrušnější letiště v Evropě. Bylo otevřeno již v roce 1916, kdy fungovalo jako vojenská základna. Nachází se tu celkem šest vzletových drah a jedna velká budova terminálu, která je rozdělena na tři odletové haly. Každý rok na tomto letišti přistane skoro 55 milionu cestujících a to včetně těch s levnými letenkami z Prahy.

Schiphol Airport - AMS

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Nizozemí - Holandska - Haarlemmermeer
Zkratka letiště Schiphol Airport v Haarlemmermeer - Netherlands je: AMS

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> AMS
Jednosměrná letenka

AMS -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Amsterdam Airport Schiphol

Nejjednodušší je pro přepravu použít vlakového spojení, které nabízí spojení do Amsterdamu ale i do Utrechtu, Haagu a Rotterdamu. Nedaleko letiště je také zastávka vysokorychlostního vlaku, který jezdí například i do Paříže, Bruselu, Marseille a dalších oblastí. Kromě toho tu také jezdí mnoho autobusových linek. Přepravit se do požadované destinace nebude po přistání s levnými letenkami žádný problém.

Aktuální kurz: 1 EUR = 24.89
Haarlemmermeer - místní čas: 5:34
Časové pásmo: Europe/Amsterdam (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 52.3103, 4.76028


Levné letenky na letiště Amsterdam Airport Schiphol

Zavítejte s levnými letenkami do Nizozemí. Na letiště Amsterdam Airport Schiphol nedaleko Amsterdamu se dají nyní zakoupit levné letenky s odletem z Prahy. Průměrná doba letu do Amsterodamu je 1,5 hodiny, které můžete strávit v pohodlí letadla s letenkami za babku. Zabookujte si levné letenky na Amsterdam Airport Schiphol klidně hned teď.


Levná letenka z Prahy na Schiphol Airport
Haarlemmermeer - Nizozemí - Holandsko

Letiště Schiphol Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Haarlemmermeer - Nizozemí - Holandsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Schiphol Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace