letadlo ico Levné letenky do Abú Dhabí

Abu Dhabi či jinak Abú Zabí je hlavním městem Spojených arabských emirátů, státu nacházejícího se na jihovýchodě Arabského poloostrova. Město je správním střediskem stejnojmenného členského emirátu a po Dubaji je to druhé nejlidnatější město státu. Má přibližně 1,5 milionu obyvatel, kteří jsou roztroušeni po ostrově ve tvaru písmena T, kde Abu Dhabi leží. Úředním jazykem je tu arabština a měnou dirham, stejně jako ve zbytku státu. Kupte si levné letenky do Abu Dhabi a podívejte se do této destinace už o letošní dovolené.

Letenky Praha - Abú Dhabí

Abu Dhabi International Airport

Zkratka letiště: AUH
Letenky do Arabských Emirátů - Abú Dhabí

Najdi nejlevnější letenku

Bateen Airport

Zkratka letiště: AZI
Letenky do Arabských Emirátů - Abú Dhabí

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Abú Dhabí


Krakov z Prahy - letenky za 1106 Kč a třeba z dál
Krakov z Prahy - letenky za 1106 Kč a třeba z dál

15. 5.  |Krakovské letiště je známé svými levnými letenkami, ale i Krakov samotný stojí za návštěvu. Nyní máte možnost si zaletět do Krakova za krásných 11 stovek a třeba využít i nějakou akci na letenky z Krakova po ... Podrobnosti


Hit: Budapešť z Prahy - letenky za 769 Kč a pokračování třeba na Nový Zéland za 18790 Kč
Hit: Budapešť z Prahy - letenky za 769 Kč a pokračování třeba na Nový Zéland za 18790 Kč

29. 4.  |Budapešť je nádherné město, jehož staré centrum obzvláště vynikne v květnu, kde ještě není tak horko a není tolik turistů jako v létě. Návštěva Budapeště Vás nyní může stát ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Abu Dhabi

Mezinárodní letiště Abu Dhabi International Airport má IATA značení AUH a nachází se 30 kilometrů východně od centra Abu Dhabi. Letiště bylo otevřeno v roce 1982 a skládá se ze dvou asfaltových příletových a vzletových drah. Každý rok je tu na třech terminálech, značených číslicemi 1, 2 a 3, odbaveno přes 24,1 milionu cestujících z domácích i zahraničních destinací. Doprava do města je z letiště v Abu Dhabi zajištěna formou autobusových linek a taxíků. Levné letenky do Abu Dhabi lze ale koupit i na letiště Al Bateen Executive Airport, které má IATA značení AZI. To se nachází 12 kilometrů jihovýchodně od centra Abu Dhabi a má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu. Otevřeno bylo v roce 1969. I z tohoto letiště jezdí autobusové linky a taxíky do centra města.

Abú Dhabí
Měna Arabských Emirátů: Emirátský dirham
Abú Dhabí - místní čas: 7:04
Časové pásmo: Asia/Dubai (+ 4 hodin)
Časový posun: + 2 hodin

Souřadnice: 24.466669, 54.366669
Vzdálenost z Prahy: 4454 km


Do Abu Dhabi za turistickými cíli

V Abu Dhabi se nachází mnoho nádherných míst, která byste určitě měli navštívit. Porozhlédněte se například po jedné z největších mešit světa velké mešita šejka Saída, vedle které stojí také hrobka tohoto šejka, na závodní okruh pro formuli 1 Yas Marina Circuit, pozorovací věž v Heritage Park, kde si potom zrovna můžete odpočinout, nebo do parku s jezerem. Nachází se tu i mnoho mrakodrapů, jako je hotel Hilton, národní banky nebo Abu Dhabi Investment Authority Tower. Na pobřeží Abu Dhabi se rozprostírá mnoho veřejných pláží, kde se můžete osvěžit v moři. K vyzkoušení jsou zde různé vodní radovánky, jako je třeba potápění nebo šnorchlování nedaleko pobřeží. Využijte této příležitosti a leťte se podívat do Spojených arabských emirátů, stačí k tomu levné letenky do Abu Dhabi s odletem z Prahy a za akční ceny.

Levné letenky do Abu Dhabi

Leťte se podívat do hlavního města Spojených arabských emirátů, teď se do této destinace prodávají levné letenky s odletem z Prahy. Objednejte si levné letenky do Abu Dhabi z Prahy ještě dnes a uvidíte, že nebudete litovat, jsou totiž za velmi výhodné ceny. Průměrná doba letu z Prahy do Abu Dhabi je 6 hodin. Rezervovat levné letenky do Abu Dhabi z Prahy lze i online, tak to udělejte hned teď.


Počasí Abú Dhabí

slunce

34°C

Východ slunce: 5:34

Západ: 19:13

Pátek

slunce

34°C

teplota 35°C 33°C

Sobota

slunce

34°C

teplota 36°C 33°C

Neděle

slunce

34°C

teplota 36°C 33°C

Pondělí

slunce

35°C

teplota 36°C 33°C

Letenka Abú Dhabí

Abú Dhabí se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Abú Dhabí - Spojené Arabské Emiráty i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Abú Dhabí.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace