letadlo ico Levné letenky do Abú Dhabí

Abu Dhabi či jinak Abú Zabí je hlavním městem Spojených arabských emirátů, státu nacházejícího se na jihovýchodě Arabského poloostrova. Město je správním střediskem stejnojmenného členského emirátu a po Dubaji je to druhé nejlidnatější město státu. Má přibližně 1,5 milionu obyvatel, kteří jsou roztroušeni po ostrově ve tvaru písmena T, kde Abu Dhabi leží. Úředním jazykem je tu arabština a měnou dirham, stejně jako ve zbytku státu. Kupte si levné letenky do Abu Dhabi a podívejte se do této destinace už o letošní dovolené.

Letenky Praha - Abú Dhabí

Abu Dhabi International Airport

Zkratka letiště: AUH
Letenky do Arabských Emirátů - Abú Dhabí

Najdi nejlevnější letenku

Bateen Airport

Zkratka letiště: AZI
Letenky do Arabských Emirátů - Abú Dhabí

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Abú Dhabí


Budapešť z Prahy - letenky za 806 Kč a pokračování do Ammánu za 809 Kč nebo Dubaj za 2417 Kč
Budapešť z Prahy - letenky za 806 Kč a pokračování do Ammánu za 809 Kč nebo Dubaj za 2417 Kč

24. 11.  |Budapešť letecky za cenu menší než za vlak si můžete dopřát s Ryanairem. Svojí cestu si pak ještě můžete protáhnout s akčními letenkami od Wizzairu z Budapešti. Abú Dhábí, Ammán, Dubaj, Hurghada nebo Honolulu tak ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Abu Dhabi

Mezinárodní letiště Abu Dhabi International Airport má IATA značení AUH a nachází se 30 kilometrů východně od centra Abu Dhabi. Letiště bylo otevřeno v roce 1982 a skládá se ze dvou asfaltových příletových a vzletových drah. Každý rok je tu na třech terminálech, značených číslicemi 1, 2 a 3, odbaveno přes 24,1 milionu cestujících z domácích i zahraničních destinací. Doprava do města je z letiště v Abu Dhabi zajištěna formou autobusových linek a taxíků. Levné letenky do Abu Dhabi lze ale koupit i na letiště Al Bateen Executive Airport, které má IATA značení AZI. To se nachází 12 kilometrů jihovýchodně od centra Abu Dhabi a má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu. Otevřeno bylo v roce 1969. I z tohoto letiště jezdí autobusové linky a taxíky do centra města.

Abú Dhabí
Aktuální kurz: 1 AED = 6.13
Abú Dhabí - místní čas: 12:12
Časové pásmo: Asia/Dubai (+ 4 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 24.466669, 54.366669
Vzdálenost z Prahy: 4454 km


Do Abu Dhabi za turistickými cíli

V Abu Dhabi se nachází mnoho nádherných míst, která byste určitě měli navštívit. Porozhlédněte se například po jedné z největších mešit světa velké mešita šejka Saída, vedle které stojí také hrobka tohoto šejka, na závodní okruh pro formuli 1 Yas Marina Circuit, pozorovací věž v Heritage Park, kde si potom zrovna můžete odpočinout, nebo do parku s jezerem. Nachází se tu i mnoho mrakodrapů, jako je hotel Hilton, národní banky nebo Abu Dhabi Investment Authority Tower. Na pobřeží Abu Dhabi se rozprostírá mnoho veřejných pláží, kde se můžete osvěžit v moři. K vyzkoušení jsou zde různé vodní radovánky, jako je třeba potápění nebo šnorchlování nedaleko pobřeží. Využijte této příležitosti a leťte se podívat do Spojených arabských emirátů, stačí k tomu levné letenky do Abu Dhabi s odletem z Prahy a za akční ceny.

Levné letenky do Abu Dhabi

Leťte se podívat do hlavního města Spojených arabských emirátů, teď se do této destinace prodávají levné letenky s odletem z Prahy. Objednejte si levné letenky do Abu Dhabi z Prahy ještě dnes a uvidíte, že nebudete litovat, jsou totiž za velmi výhodné ceny. Průměrná doba letu z Prahy do Abu Dhabi je 6 hodin. Rezervovat levné letenky do Abu Dhabi z Prahy lze i online, tak to udělejte hned teď.


Počasí Abú Dhabí

slunce

25°C

Východ slunce: 6:52

Západ: 17:34

Pondělí

slunce

24°C

teplota 26°C 23°C

Úterý

slunce

26°C

teplota 27°C 25°C

Středa

slunce

26°C

teplota 28°C 25°C

Čtvrtek

slunce

26°C

teplota 27°C 25°C

Letenka Abú Dhabí

Abú Dhabí se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Abú Dhabí - Spojené Arabské Emiráty i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Abú Dhabí.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace