letadlo ico Letenky do Dominikánské republiky
Dominican Republic

Dominikánská republika se rozkládá společně se státem Haiti na ostrově Hispaniola v Karibském moři východně od Střední Ameriky. Hlavním městem Dominikánské republiky je Santo Domingo, kde žije přes 3,5 miliónu lidí. V celém státě je potom přes 9 miliónů obyvatel. Úředním jazykem je španělština a měnou dominikánské peso. Do Dominikánské republiky se nyní dají sehnat opravdu levné letenky.

Aktuální kurz: 100 DOP = 36.69


Letiště Dominikánská republika

Podnebí v Dominikánské republice - teploty

Klima v Dominikánské republice je tropické. Celoročně jsou tu vysoké teploty – v zimě je tu průměrně 26°C a v létě 34°C. V květnu a červnu a poté v říjnu a listopadu tu je období dešťů, proto si dávejte pozor, na kdy si levné letenky do Dominikánské Republiky objednáváte. V této destinaci mohou občas být i hurikány, ale varování vždy chodí včas a všechny hotely jsou na takové situace připravené. Letenky je případně možné přebookovat pokud si lehce připlatíte.

Dominikánská republika – zajímavosti

Stejně jako v celém Karibiku se i v Dominikánské republice vyrábějí jedny z nejlepších rumů na světě. Z Dominikánské republiky pochází například rumy Barceló Anejo, Matusalem Gran Reserva 23 nebo Barceló Blanco. Letadlem si tak z dovolené můžete dovézt opravdový „klenot“ z dovolené.

Za přírodou do Dominikánské republiky s letenkami z Prahy

Dominikánská republika je z 40% porostlá lesy, přičemž až třetina vegetace je endemická. Ze zvířat se tu vyskytují především želvy, korálové ryby a každý rok ke břehům Dominikánského republiky připlouvají velryby, aby se tu spářily. A pokud chcete vidět zdejšího typického štětinatce podivného, měli byste si rychle pořídit levné letenky z Prahy, protože tento savec je na pokraji vyhubení.

Do Dominikánské republiky za turistickými destinacemi letecky

Hlavním turistickým cílem je bezesporu hlavní město Santo Domingo, do kterého se nyní dají sehnat velmi levné letenky. Toto město bylo založeno kolonisty v čele s Kolumbem, přičemž z této doby se tu dochovalo opevnění, zbytky nejstarší nemocnice nebo první katedrála v Americe. Krásné pláže se na ostrově nacházejí v místě Punta Cana či třeba Sosua. V Dominikánské republice se dají také navštívit původní vesnice místních kmenů, stačí zakoupit letenky.

Levné letenky do Dominikánské republiky

Dominikánská republika je velmi oblíbenou destinací, kam se dají navíc sehnat levné letenky z Prahy. Délka letu se do Dominikánské republiky s levnými letenkami pohybuje okolo 11 hodin. Neváhejte a zabookujte si své levné letenky z Prahy do Dominikánské republiky ještě dnes.

Dominikánská republika

Dominikánská republika je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Dominikánské republiky čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist