letadlo ico Letenky do na Haiti
Haiti

Haiti oficiálně Republika Haiti se nachází v Karibském moři na ostrově Hispaniola, ze kterého zabírá západní asi tři osminy (zbytek tvoří Dominikánská republika) v souostroví Velké Atily. S 10,6 miliony obyvatel je Haiti třetím nejlidnatějším státem v Karibiku. Hlavním městem státu je Port-au-Prince, kde žije 1,8 milionu lidí. Úředním jazykem Haiti je haitská kreolština a francouzština. Měnou je haitský gourde. Na Haiti se cestuje s levnými letenkami z Prahy snadno.

Aktuální kurz: 100 HTG = 23.31


Letiště Haiti

Podnebí na Haiti

Klima na Haiti je charakteristicky tropické a teploty během roku tu příliš nekolísají. V zimě teploty klesají na zhruba 22°C, v létě se udržují v rozmezí mezi 25-35°C. Na Haiti jsou dvě pravidelná období dešťů a to od dubna do června a poté od října do listopadu. Těmto obdobím se tedy raději vyhněte, až si budete rezervovat levné letenky s odletem z Prahy.

Na Haiti za turistickými cíli

Haiti je vyhledávanou turistickou destinací především pro své pláže a čisté teplé moře. Za relaxací, potápěním a příjemnou dovolenou jezdí lidé na Haiti z celého světa. Na Haiti se nachází ale také historické památky – jedinou zapsanou na seznamu UNESCO je Národní historický park, který se nachází v departmentu Nord. Tady leží citadela Laferrière, palác Sans Souci a pár staveb vojenského charakteru jako jsou bunkry a úkryty. V hlavním městě Port-au-Prince najdete katedrálu v neoromantickém stylu, hotel Oloffson, který dříve byl soukromým domem dvou haitských prezidentů, nebo národní muzeum Musée National. Kupte si levné letenky z Prahy na Haiti ještě dnes.

Levné letenky na Haiti

Za exotikou se můžete vypravit i vy, protože s levnými letenkami na to máte. Levné letenky, které se dají snadno rezervovat online, jsou s odletem přímo z Prahy na ostrov Haiti. Doba letu závisí na výběru konkrétní destinace, ale pohybuje se kolem 13,5 hodiny. Levné letenky z Prahy na Haiti jsou velmi rychle pryč, takže s jejich rezervací určitě neváhejte.

Haiti

Haiti je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Haiti čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist