letadlo ico Levné letenky do Varna

Varna je třetí největší Bulharské město a hlavní město Varenské oblasti. Přezdívá se mu „mořská metropole Bulharska“, protože je to největší přístav této země – leží na břehu Černého moře na východě Bulharska. Varna má přes 335 000 obyvatel, jejichž úředním jazykem je bulharština a měnou lev. Levné letenky do Varny z Prahy teď koupíte snadno online z pohodlí svého domova a to za akční ceny.

Letenky Praha - Varna

Varna Airport

Zkratka letiště: VAR
Letenky do Bulharska - Varna

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Varně

Varna Airport je třetí největší letiště v Bulharsku, které leží asi 10 kilometrů západně od centra Varny, pro kterou je hlavním leteckým spojením. Založeno bylo v roce 1947 a jeho IATA značení je VAR. Letiště ve Varně má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a jeden terminál, kterým každý rok projde velký počet cestujících z domácích i zahraničních destinací. Jejich počet přesahuje 1,3 milionu lidí za rok. Doprava do města je z letiště ve Varně zajištěna formou autobusových linek, taxíků a také autopůjčoven. Když si tedy objednáte levné letenky do Varny z Prahy, tak můžete vyrazit za vlastními cíli.

Varna
Aktuální kurz: 1 BGN = 13.4
Varna - místní čas: 15:20
Časové pásmo: Europe/Sofia (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 43.216671, 27.91667
Vzdálenost z Prahy: 1279 km


Do Varny za turistickými cíli

Varna je historické město, takže zde najdete mnoho památek, které stojí za to vidět. První z nich je Euxinograd, což je bývalý královský letní palác, dále most Asparuhov, významné varenské archeologické muzeum, které obsahuje archeologické nálezy z římských lázní, centrální vlakové nádraží, jehož budova je červené barvy, varenské akvárium a divadlo Stoyan Bachvarov Dramatic Theatre. Z církevních památek byste neměli minout bez povšimnutí katedrálu Dormition od the Mother of God, která je největší a nejvýznamnější ortodoxní katedrálou ve Varně. Varna leží také na pobřeží, určitě se tu tedy můžete vykoupat v moři. Levné letenky do Varny z Prahy vás vyjdou lacino, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes.

Levné letenky do Varny

Leťte se podívat do Bulharska za opravdu nízké ceny a užijte si tu pravou dovolenou v té nejlepší destinaci. Dnes máte jedinečnou příležitost si objednat levné letenky do bulharského města Varna a to dokonce s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Varny asi 2 hodiny. Zabookujte si levné letenky do Varny z Prahy ještě dnes a to za výhodné ceny, na trhu je to opravdu žádané zboží, tak ať na vás zbude.


Počasí Varna

slunce

11°C

Východ slunce: 6:39

Západ: 18:00

Pátek

slunce

15°C

teplota 19°C 11°C

Sobota

zataženodrobné sněžení

4°C

teplota 6°C 3°C

Neděle

sluncepolojasno

6°C

teplota 8°C 3°C

Pondělí

slunce

10°C

teplota 13°C 7°C

Úterý

sluncepolojasno

8°C

teplota 9°C 7°C

Letenka Varna

Varna se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Varna - Bulharsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Varna.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist