letadlo ico Levné letenky do Hermosillo

Hermosillo dříve známé jako Pitic je hlavní a největší město mexického státu Sonora, který se nachází na severozápadě Mexika. Město leží přímo v centru státu asi 100 kilometrů východně od pobřeží Kalifornského zálivu a jeho centrem protéká řeka Río Sonora. Hermosillo je důležité kulturní i ekonomické sídlo, které je domovem pro celkem 784 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu španělština a měnou mexického peso. Levné letenky do Hermosilla jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak si je zabookujte ještě dnes.

Letenky Praha - Hermosillo

General Ignacio Pesqueira Garcia International Airport

Zkratka letiště: HMO
Letenky do Mexika - Hermosillo

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Hermosillu

Mezinárodní letiště Hermosillo International Airport, známé také jako General Ignacio L. Pesqueira International Airport, se nachází 8 kilometrů západně od centra města. Jeho IATA značení je HMO, přičemž slouží jak domácím tak zahraničním cestujícím a pojmenované je podle prvního prezidenta Mexika. Letiště v Hermosillu má dvě příletové a vzletové asfaltové dráhy, z nichž je jedna nyní uzavřena, a jeden terminál, ve kterém jsou odbavováni cestující. Každoročně jich je tu odbaveno přes 1,3 milionu. Buďte jedním z nich i vy, stačí si koupit levné letenky do Hermosilla, které jsou s odletem z Prahy a za akční ceny. Doprava do města je zajištěna formou autobusů a taxíků.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.08
Hermosillo - místní čas: 17:29
Časové pásmo: America/Hermosillo (-7 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 29.066669, -110.966667
Vzdálenost z Prahy: 9702 km


Do Hermosilla za turistickými cíli

V centru města se nachází náměstí Plaza Zaragoza, na kterém stojí budova maurského stylu z poloviny 19. století, která sem byla přivezena z Florencie. Kromě toho je tu květinová zahrada a park se sochou generála Ignacia Pesqueira. Na náměstí stojí i vládní palác Palacio de Gobierno s bílou klasicistní fasádou a katedrála Cathedral de la Asunción, která je vytvořena částečně v klasicistním a částečně v novogotickém architektonickém stylu. Dále můžete v Hermosillu navštívit muzeum de Sonora, které se nachází v bývalé budově vězení a muzeum populární a domorodé kultury Sonora. Užijte si dovolenou v Mexiku a ušetřete na svém cestování, stačí si objednat levné letenky do Hermosilla, které jsou s odletem z Prahy a za akční ceny.

Levné letenky do Hermosilla

Chcete se podívat do Mexika, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, protože si lze rezervovat levné letenky do mexického města Hermosillo, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Hermosilla asi 15 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Hermosilla z Prahy si můžete zabookovat online, nemusíte pro ně nikam složitě jezdit. Určitě to udělejte ale co nejdříve, dokud nějaké jsou.


Počasí Hermosillo

slunce

20°C

Východ slunce: 5:50

Západ: 18:54

Sobota

slunce

24°C

teplota 31°C 18°C

Neděle

slunce

26°C

teplota 32°C 19°C

Pondělí

zataženo

24°C

teplota 30°C 19°C

Úterý

slunce

19°C

teplota 23°C 15°C

Letenka Hermosillo

Hermosillo se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Hermosillo - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Hermosillo.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist