letadlo ico Levné letenky do Mexico City

Mexico City nebo také Ciudad de Mexiko je hlavní město Mexika. Je poleženo celkem vysoko v horách a jde o jedno z největších měst světa. Žije tu asi 8,8 milionu obyvatel, přičemž v aglomeraci je to až 21 milionů lidí. Zajímavé je, že v Mexico City jsou velké sociální rozdíly mezi jednotlivými čtvrtěmi. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku země španělština a měnou mexické peso. Přijeďte se podívat do této metropole – s levnými letenkami na to máte.

Letenky Praha - Mexico City

Atizapan Airport

Zkratka letiště: AZP
Letenky do Mexika - Mexico City

Najdi nejlevnější letenku

Mexico City International Airport

Zkratka letiště: MEX
Letenky do Mexika - Mexico City

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Mexico City


Mexiko z Prahy - letenky do Cancúnu a Mexico City od 15990 Kč
Mexiko z Prahy - letenky do Cancúnu a Mexico City od 15990 Kč

5. 9.  |Mexiko je obrovská a nádherná země plná starých památek, nádherných pláží Karibiku a úžasné kultury. Naleznete zde jedny z nejkrásnějších a nejzachovalejších pyramid na celém světě. ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Mexico City

Hlavní letiště pro Mexico City je Mexico City International Airport s označením MEX. Je to nejrušnější letiště Mexika a druhé největší v Latinské Americe. Nachází se 5 kilometrů východně od Mexico City. Celkem jsou tu dvě vzletové dráhy a dva terminály, kterými ročně projde přibližně 34 milionu cestujících. Pokud chcete být jedním z nich, stačí si jen zakoupit levné letenky do této destinace. Do města se dá dopravit pomocí autobusu, metra nebo taxíků.

Mexico City
Aktuální kurz: 1 MXN = 1.21
Mexico City - místní čas: 16:08
Časové pásmo: America/Mexico_City (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 19.428471, -99.127663
Vzdálenost z Prahy: 9922 km


Do Mexico City za turistickými cíli

Centrum Mexico City je tvořeno historickým jádrem – jsou tu dvě náměstí a to Zócalo a Tří kultur. Ty společně s městskou částí Xochimilco, domem a ateliérem Luise Barragána a univerzitním kampusem patří od roku 1987 na seznam světového dědictví UNESCO. Mezi zajímavá místa, která jsou v Mexico City, patří jistě i velký chrám Tenochtitlán, místní metropolitní katedrála, zámek Chapultepec, který stojí na místě, které Aztékové považovali za posvátné, socha anděla nezávislosti nebo památník revoluce. Asi 72 kilometrů od Mexico City leží také známá sopka Popocatépetl. Všechno tohle můžete s levnými letenkami z Prahy vidět na vlastní oči.

Levné letenky do Mexico City

Do Mexika se nyní může podívat opravdu každý a to díky levným letenkám, které se prodávají do Mexico City. Zarezervovat si letenky za akční ceny zvládne každý – snadno to jde udělat online. Průměrná doba letu s levnými letenkami z Prahy do Mexico City je 14 hodin a 45 minut. Nezapomeňte si levné letenky do destinace Mexico City objednat co nejdříve.


Počasí Mexico City

zataženoMrholení

23°C

Východ slunce: 7:24

Západ: 19:36

Pátek

zataženo

15°C

teplota 22°C 8°C

Sobota

sluncepolojasno

15°C

teplota 22°C 7°C

Neděle

sluncepolojasno

16°C

teplota 22°C 8°C

Pondělí

sluncepolojasno

15°C

teplota 22°C 9°C

Úterý

slunce

12°C

teplota 17°C 7°C

Letenka Mexico City

Mexico City se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Mexico City - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Mexico City.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist