letadlo ico Levné letenky do Monterrey

Monterrey je hlavní a největší město mexického státu Nuevo León, které se nachází na severovýchodě Mexika. Jedná se druhé nejbohatší město Mexika a deváté v Latinské Americe, přičemž ho najdete asi 350 kilometrů západně od Mexického zálivu a 250 kilometrů jižně od hranic s americkým státem Texas. V centru města, kudy teče řeka Río Santa Catarina, žije přes 1,1 milionu obyvatel, přičemž v metropolitní oblasti je to přes 4,5 milionu lidí. Monterrey má třetí největší metropolitní oblast v Mexiku. Úředním jazykem je tu španělština a měnou mexické peso. Levné letenky do Monterrey z Prahy jsou teď dostupné za skvělé ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Monterrey

General Mariano Escobedo International Airport

Zkratka letiště: MTY
Letenky do Mexika - Monterrey

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Monterrey

Monterrey International Airport je název pro mezinárodní letiště, které slouží městu Monterrey. Nachází se v obci Apodaca asi 24 kilometrů severovýchodně od centra. Toto letiště má IATA značení MTY, přičemž každý den se zde uskuteční přes 300 letů a to do 35 různých destinací na světě. Na dvou asfaltových příletových a vzletových dráhách zde dosedají letadla s téměř 8,5 miliony spokojenými cestujícími. Ti jsou potom obslouženi ve třech terminálech, značených písmeny A, B a C. Letiště v Monterrey má ještě jeden nákladní terminál. Doprava do místa je zajištěna formou autobusových linek, taxíků a také autopůjčoven, díky kterým můžete vyrazit po vlastní ose. Levné letenky do Monterrey z Prahy jsou teď za výhodné ceny, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.08
Monterrey - místní čas: 12:48
Časové pásmo: America/Mexico_City (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 21.116671, -101.666672
Vzdálenost z Prahy: 9924 km


Do Monterrey za turistickými cíli

Zaleťte se podívat na památky v Monterrey, které opravdu stojí za to vidět. Základem je tu staré město Barrio Antiguo, kde najdete budovy s typickou mexickou architekturou. Ve městě najdete také jedno z největších náměstí na světě Macroplaza, které je doslova srdcem celého Monterrey. Nachází se na něm parky, důležité budovy a monumenty. Až tu budete, nezapomeňte se podívat také na Lighthouse of Commerce. Kulturní vyžití v Monterrey je ve městě v muzeu moderního umění či muzeum mexické historie. Krásné jsou tu také městské parky jako je Fundidora Park. Zajistěte si levné letenky do Monterrey z Prahy co nejdříve, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Monterrey

Dopřejte luxusní dovolenou a zamiřte do dalekých zemí, jako je například Mexiko. Právě nyní vás vyjdou letenky do Mexika lacino, protože se prodávají levné letenky do jeho města Monterrey. Levné letenky do Monterrey seženete s odletem z Prahy a za výhodné ceny. Rezervovat si je lze snadno a rychle online. Průměrná doba letu z Prahy do Monterrey je asi 14,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle.


Počasí Monterrey

zataženodeštík

19°C

Východ slunce: 7:12

Západ: 20:07

Čtvrtek

zataženo

21°C

teplota 25°C 17°C

Pátek

sluncepolojasno

26°C

teplota 33°C 20°C

Sobota

sluncepolojasno

29°C

teplota 34°C 23°C

Neděle

slunce

27°C

teplota 34°C 20°C

Pondělí

zataženo

26°C

teplota 29°C 23°C

Letenka Monterrey

Monterrey se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Monterrey - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Monterrey.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist