letadlo ico Levné letenky do Guanajuato
Mexiko

Guanajuato je mexický oficiálně svrchovaný stát, který se nachází na severu země v její centrální části. Hlavní město nese stejné jméno Guanajuato, a žije v něm asi 170 000 obyvatel, ale největším městem je León. Celková populace státu je 5,4 milionu lidí. Úředním jazykem je tu španělština a měnou mexické peso. Časové pásmo státu Guanajuato je -6 hodin. Rezervujte si levné letenky do Guanajuato z Prahy ještě dnes.

Letenky Guanajuato

Podnebí v Guanajuato

Klima v Guanajuato je kontinentální s obdobím dešťů v létě, kdy se průměrné teploty pohybují mezi 15°C a 20°C. Zimy jsou zde většinou mírné s teplotami pohybujícími se kolem 0°C. Období sucha tu trvá od listopadu do května. Objednejte si levné letenky do Guanajuato z odletem z Prahy na období bez deště.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.06


Do Guanajuato za turistickými cíli

V hlavním městě Guanajuato jsou turisticky nejpřitažlivější atrakce jako je kostel San Cayetano, bazilika, vládní budova Legislative Palace, náměstí Plaza de la Paz, chrám Oratorio a divadlo Juarez. Spousta krásných míst je ale také v největším městě státu Leónu. Zde můžete navštívit bazilikální katedrálu Our Holy Mother of the Light, palác Municipal Palace, Portal of the Millennium nebo oblouk s bronzovým lvem. Město San Miguel de Allende nabízí zase velkolepý kostel svatého Michaela archanděla. Kupte si levné letenky do Guanajuato a poznejte zdejším památky.

Do Guanajuato za přírodou

Příroda v Guanajuato je nezkrocená a divoká, na velké části území státu rostou lesy, místy i tropické deštné lesy. Ze zástupců fauny tu můžete vidět pumy, veverky, pásovce, rysy, tetřevy, jeleny a další. Typickým zástupcem flóry jsou menší kaktusy a borovice. Vydejte se do hor na túru s levnými letenkami do Guanajuato.

Levné letenky do Guanajuato

Mexiko je nyní dostupnou destinací pro kohokoliv, prodávají se sem totiž levné letenky do Guanajuato. Levné letenky do Guanajuato vás vyjdou opravdu lacino a navíc jsou s odletem z Prahy. Objednejte si levné letenky do Guanajuato z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou. Doba letu je do Guanajuato z Prahy asi 15 hodin.

Letenka Guanajuato

Guanajuato a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Guanajuato snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Guanajuato vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist