letadlo ico Levné letenky do Culiacan

Culiacán je hlavním a největším městem mexického státu Sinaloa, který se nachází na severozápadě země na pobřeží Kalifornského zálivu. Město leží na soutoku řek Tamazula a Humaya, které po soutoku tvoří řeku Culiacán. Culiacán se nachází asi 60 kilometrů východně od pobřeží. Domovem je zhruba pro 858 000 obyvatel, kteří mluví španělsky a platí mexickým pesem. Levné letenky do Culiacánu z Prahy jsou dostupné za nízké ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Culiacan

Federal de Bachigualato International Airport

Zkratka letiště: CUL
Letenky do Mexika - Culiacan

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Culiacánu

Federal of Bachigualato International Airport nebo také Culiacán International Airport je mezinárodní letiště, které se nachází 10 kilometrů západně od centra Culiacánu. Je to druhé největší letiště ve státě Sinaloa a jeho IATA značení je CUL. Pojmenované je podle oblasti, ve které se nachází. Každý rok je na letišti v Culiacánu obslouženo přes 1,4 milionu spokojených cestujících, kteří jsou z domácích i zahraničních destinací. Jejich letadla přistávají na jediné asfaltové příletové a vzletové dráze. Doprava do města je z letiště v Culiacánu zajištěna formou autobusových linek, taxíků a půjčoven aut. Levné letenky do Culiacánu z Prahy seženete teď opravdu lacino.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.06
Culiacan - místní čas: 2:01
Časové pásmo: America/Mazatlan (-6 hodin)
Časový posun: -8 hodin

Souřadnice: 24.79944, -107.389717
Vzdálenost z Prahy: 9914 km


Do Culiacánu za turistickými cíli

V centru Culiacánu a také v jeho okolí najdete spoustu zajímavých míst, která stojí za prohlídku. Zajděte se například pokochat katedrálou, která má dvě věže, užijte si koupel v horkých pramenech Imala, které se nacházejí asi 30 minut jízdy od města, podívejte se na nejvyšší kostel státu Teplo de Nuestra Señora de Guadalupe, poznejte historii města v regionálním muzeu, nebo si přivoňte k místní flóře v botanické zahradě Culiacánu. Pokud chcete strávit svou dovolenou také u moře, dojeďte si na pláže, které jsou vzdálené jen třicet minut jízdy. Levné letenky do Culiacánu z Prahy teď pořídíte lacino, tak neváhejte a zabookujte si je, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Culiacánu

Poznejte další kousek světa a leťte za památkami do Mexika. Nyní na svém cestování ušetříte, protože levné letenky do Culiacánu jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny. Zabookovat si je lze snadno a rychle online, bez zbytečného otálení. Levné letenky do Culiacánu z Prahy si tak zarezervujete i z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Culiacánu asi 15 hodin, které strávíte v letadle.


Letenka Culiacan

Culiacan se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Culiacan - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Culiacan.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist