letadlo ico Levné letenky do Tuxtla Gutierrez

Tuxtla Gutiérrez či zkráceně jenom Tuxtla je hlavní a největší město mexického státu Chiapas, který se nachází na jihozápadě Mexika. Jedná se o jediné město státu, které má i metropolitní oblast, a proto je velmi důležité. Centrem města protéká řeka Río Sabinal a celkový počet obyvatel se pohybuje kolem 600 000 lidí. Úředním jazykem je tu španělština a měnou je mexické peso. Kupte si levné letenky do Tuxtla Gutiérrez z Prahy, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Tuxtla Gutierrez

Angel Albino Corzo International Airport

Zkratka letiště: TGZ
Letenky do Mexika - Tuxtla Gutierrez

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Tuxtla Gutiérrez

Mezinárodní letiště Ángel Albino Corzo International Airport, známé také jako Tuxtla Gutierrez International Airport, se nachází asi 30 kilometrů jihovýchodně od centra. Jedná se o jedno z nejrychleji rostoucích letišť v Mexiku, přičemž jeho IATA značení je TGZ. Levné letenky na letiště Tuxtla Gutiérrez zakoupíte za výhodné ceny a s odletem z Prahy. Přistanete tu potom na jedné betonové příletové dráze a odbaveni budete v jednom terminálu, kde jsou obsluhováni jak lidé z domácích tak zahraničních destinací. Každý rok tu projde přes 1,1 milionu pasažérů. Letiště Tuxtla Gutiérrez je s městem spojeno sítí autobusových linek, taxíků a autopůjčoven.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.08
Tuxtla Gutierrez - místní čas: 18:52
Časové pásmo: America/Mexico_City (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 16.75, -93.116669
Vzdálenost z Prahy: 9779 km


Do Tuxtla Gutiérrez za turistickými cíli

Tuxtla Gutiérrez je oblíbenou turistickou destinací. Až tu budete, zajděte se podívat na městskou radnici, která slouží jako městské muzeum, městský palác, Torre Mesoamericana a Centro de Convenciones. V centru najdete rovněž legislativní a vládní palác Tuxtla Gutiérrez, poté altán v De La Marimba Garden Park, kostel svatého Marka v bílé barvě s věží, regionální muzeum Courtyard a muzeum historie. Když si koupíte levné letenky do Tuxtla Gutiérrez z Prahy, tak toto všechno můžete vidět na vlastní oči. Nechte se unést mexickou vlnou a leťte na dovolenou do této destinace a to za akční ceny.

Levné letenky do Tuxtla Gutiérrez

Leťte na dovolenou do mexického města Tuxtla Gutiérrez a užijte si zdejší památky. Nyní si totiž můžete pořídit velmi levné letenky do Tuxtla Gutiérrez, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy. Objednat si tyto levné letenky do Tuxtla Gutiérrez z Prahy lze kdykoliv online, zvládne to každý. Průměrná doba letu je z Prahy do Tuxtla Gutiérrez asi 14,5 hodiny. Levné letenky do Tuxtla Gutiérrez z Prahy jsou velmi žádané, tak si je zabookujte ještě dnes.


Letenka Tuxtla Gutierrez

Tuxtla Gutierrez se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Tuxtla Gutierrez - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Tuxtla Gutierrez.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist