letadlo ico Levné letenky do Oaxaky

Oaxaca de Juaréz či zkráceně jen Oaxaca je hlavní a největší město stejnojmenného mexického státu, který se nachází na jihozápadě Mexika. Leží v Centrálním údolí země na obou březích řeky Río Atoyac a to na úpatí pohoří Sierra Madre. Městu je přezdíváno „la Verde Antequera“ a to podle jeho původního jména Nueva Antequery. Celkový počet obyvatel Oaxaky je 300 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to až dvakrát tolik. Úředním jazykem je tu španělština a měnou mexické peso. Levné letenky do Oaxaky jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Oaxaca

Xoxocotlan International Airport

Zkratka letiště: OAX
Letenky do Mexika - Oaxaca

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Oaxace

Mezinárodní letiště Xoxocotlán International Airport, které slouží Oaxace, se nachází asi 7 kilometrů jižně od centra. Jeho IATA kód je OAX a skládá se z jednoho terminálu, který slouží jak domácím tak zahraničním pasažérům, a také z jedné asfaltové příletové a vzletové dráhy. Každý rok je tu odbaveno přes 660 000 spokojených cestujících, kteří potom do města jedou autobusem nebo taxíkem. Buďte jedním z nich i vy, stačí si koupit levné letenky do Oaxaky, které jsou s odletem z Prahy, a pak si můžete užít dovolenou v Mexiku.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.21
Oaxaca - místní čas: 8:12
Časové pásmo: America/Mexico_City (-6 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 17.049999, -96.716667
Vzdálenost z Prahy: 9984 km


Do Oaxaky za turistickými cíli

Město Oaxaka je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO a to pro archeologické nálezy Monte Albán, které se nacházejí kousek za městem. Jsou to pozůstatky jedno z nejvelkolepějších zapotéckých měst. Kromě toho pod UNESCO spadá také historické centrum města. Porozhlédněte se po památkách Oaxaky, jako je například Konstituční náměstí s parkem a altánem, státní vládní palác, městská katedrála Panny Marie, postavená mezi 16. a 18. stoletím, dále kostel Santo Domingo de Guzmán či bazilika Nuestra Senora de la Soledad. V Oaxace najdete také mnoho muzeí a divadel, kde se můžete kulturně vyžít. Jak vidíte, je toho tu opravdu dost, tak si zabookujte levné letenky do Oaxaky z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Oaxaky

Lákalo by vás letět do dalekých zemí, ale obáváte se drahých letenek? Tak nyní už nemusíte, protože si můžete snadno a rychle objednat levné letenky do města Oaxaca, které se nachází v Mexiku. Průměrná doba letu je zhruba 14,5 hodiny. Zabookujte si své levné letenky do Oaxaky, které jsou s odletem přímo z Prahy, a zažijte tu pravou dovolenou v Mexiku. Nepromarněte svou příležitost, protože levné letenky do Oaxaky z Prahy jsou rychle vyprodané.


Počasí Oaxaca

slunce

23°C

Východ slunce: 6:48

Západ: 18:32

Úterý

slunce

19°C

teplota 25°C 11°C

Středa

slunce

18°C

teplota 25°C 11°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

14°C

teplota 21°C 8°C

Pátek

slunce

15°C

teplota 23°C 7°C

Sobota

slunce

9°C

teplota 10°C 8°C

Letenka Oaxaca

Oaxaca se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Oaxaca - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Oaxaky.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist