letadlo ico Levné letenky do Saltillo

Saltillo je hlavní a největší město mexického státu Coahuila, který se nachází na severovýchodě země. Zároveň je to administrativní sídlo stejnojmenné obce a nachází se přibližně 400 kilometrů jižně od hranic s americkým státem Texas. V centru města Saltillo žije přes 725 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to o 100 000 lidí více. Úředním jazykem je tu španělština a měnou mexické peso. Kupte si levné letenky do Saltillo z Prahy ještě dnes a nebudete litovat.

Letenky Praha - Saltillo

Plan de Guadalupe International Airport

Zkratka letiště: SLW
Letenky do Mexika - Saltillo

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Saltillo

Plan de Guadalupe International Airport je název pro mezinárodní letiště, které slouží mexickému městu Saltillo a leží v Ramos Arizpe asi 10 kilometrů severovýchodně od centra. Jeho IATA značení je SLW. Letiště přijímá jen několik letů denně, protože leží v relativní blízkosti mezinárodních letišť pro Monterrey. Má celkem dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a jeden terminál, který odbavuje jak domácí tak zahraniční cestující. Ti tu procházejí v počtu 86 000 za rok. Doprava do města je zajištěna formou autobusových linek, taxíků a půjčoven aut na letišti. Vydejte se za vlastními cíli, ale nejdříve si rezervujte levné letenky do Saltillo z Prahy za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.21
Saltillo - místní čas: 8:29
Časové pásmo: America/Mexico_City (-6 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 25.41667, -101
Vzdálenost z Prahy: 9495 km


Do Saltillo za turistickými cíli

Centrum města je vytvořeno v koloniálním architektonickém stylu, laděném do růžového mramoru, který propůjčuje Sanltillo typický vzhled. Najdete tu katedrálu z druhé poloviny 18. století, která je nejtypičtější ukázkou koloniální církevní stavby v severovýchodním Mexiku, palác Palacio de Gobierno, který je využíván jako státní vládní budova, a Instituto de Tecnológico Saltillo. Dále tu stojí viktoriánský zámek Casa Purcell, kulturní centrum Vito Alessio Robles a dvě velká muzea – Museo de las Aves México, představující ptačí exempláře z celého Mexika, a Museo del Desierto, tedy pouštní muzeum. Kupte si levné letenky do Santillo, které jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny ještě dnes.

Levné letenky do Saltillo

Leťte za nízké ceny do Mexika a užijte si tu pravou dovolenou v této destinaci. Nyní si totiž můžete snadno a rychle objednat levné letenky do Saltillo, které jsou navíc s odletem z Prahy. Levné letenky do Saltillo z Prahy si lze objednat online z pohodlí vašeho domova, nikam pro ně tedy nemusíte. Průměrná doba letu je z Prahy do Saltillo asi 14,5 hodiny. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a zabookujte si levné letenky do Saltillo z Prahy ještě dnes.


Počasí Saltillo

slunce

20°C

Východ slunce: 7:12

Západ: 18:42

Úterý

zataženo

19°C

teplota 23°C 15°C

Středa

zataženodeštík

6°C

teplota 8°C 3°C

Čtvrtek

slunce

10°C

teplota 16°C 4°C

Pátek

slunce

11°C

teplota 16°C 6°C

Sobota

slunce

8°C

teplota 9°C 7°C

Letenka Saltillo

Saltillo se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Saltillo - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Saltillo.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist