letadlo ico Levné letenky do Campeche

San Francisco de Campeche či zkráceně jenom Campeche je hlavní město stejnojmenného mexického státu, který se nachází na jihovýchodě země na poloostrově Yucatán. Město leží na pobřeží Mexického zálivu a založeno bylo už v roce 1540, přičemž městské hradby, které se dodnes zachovaly, jsou důvodem, proč je Campeche zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. V Campeche žije přes 220 000 obyvatel, úředním jazykem je španělština a měnou mexické peso. Levné letenky do Campeche z Prahy teď pořídíte za výhodné ceny.

Letenky Praha - Campeche

Ing. Alberto Acuna Ongay International Airport

Zkratka letiště: CPE
Letenky do Mexika - Campeche

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Campeche

Mezinárodní letiště Ing. Alberto Acuña Ongay International Airport, známé také jako Campeche International Airport, se nachází 3 kilometry jižně od Campeche. Jeho IATA značení je CPE a otevřeno bylo v roce 1965. Letiště v Campeche se skládá z jedné příletové a vzletové dráhy z asfaltu a jednoho terminálu, který slouží domácím i zahraničním cestujícím. Těch tu každoročně projde přes 180 000. Jedním z nich můžete být i vy, když si koupíte levné letenky do Campeche z Prahy. Doprava do města je zajištěna formou taxíků, autobusů a autopůjčoven.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.08
Campeche - místní čas: 13:21
Časové pásmo: America/Mexico_City (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 19.85, -90.533333
Vzdálenost z Prahy: 9339 km


Do Campeche za turistickými cíli

Hlavním turistickým cílem v Campeche je na seznamu UNESCO zapsaný fortifikační systém. Kromě něho tu najdete například botanickou zahradu ´Xmuch´haltún´, bývalou věznici, městskou bránu Puerta de la tierra, muzeum městské historie, mořskou bránu Puerta del mar a k hradbám patřící pevnosti San José el Alto a San Miguel, které dnes obě slouží jako muzea. Město Campeche má také svou katedrálu se dvěma věžemi a jeden z nejstarších kostelů a klášterů San Francisco. Všechno toto můžete vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do Campeche, které jsou s odletem z Prahy.

Levné letenky do Campeche

Dopřejte si letos v létě exotickou dovolenou a vydejte se za poznáním do Mexika. Stačí, abyste si objednali levné letenky do Campeche, které jsou nyní s odletem z Prahy. Levné letenky do Campeche z Prahy snadno získáte tak, že si je objednáte online přes internet. Zvládne to každý a navíc pro ně nikam nemusíte. Průměrná doba letu je z Prahy do Campeche asi 13 hodin, které strávíte v pohodlném letadle.


Počasí Campeche

sluncepolojasno

29°C

Východ slunce: 6:39

Západ: 19:21

Pátek

zataženo

30°C

teplota 36°C 23°C

Sobota

zataženo

30°C

teplota 37°C 24°C

Neděle

zataženo

29°C

teplota 34°C 23°C

Pondělí

slunce

30°C

teplota 37°C 23°C

Letenka Campeche

Campeche se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Campeche - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Campeche.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist