letadlo ico Levné letenky do Tijuana

Tijuana je největší město mexického státu Baja California, který se nachází na severozápadě Mexika na poloostrově, který je z jedné strany omýván Kalifornským zálivem a z druhé strany Pacifikem. Leží přímo u hranic s americkým státem Kalifornie a jeho ulicemi protéká řeka Arroyo Álamar. V tomto administrativním sídle stejnojmenné obce žije přes 1,6 milionu obyvatel. Úředním jazykem je tu španělština a měnou mexické peso. Levné letenky do Tijuany z Prahy koupíte za výhodné ceny, tak nepromarněte svou příležitost.

Letenky Praha - Tijuana

Letiště v Tijuaně

Mezinárodní letiště Tijuana International Airport, které je známé také jako General Abelardo L. Rodríguez International Airport, je druhé nejsevernější mexické letiště s IATA značením TIJ. Jedná se o jediné letiště na světě, které má východy z terminálu do dvou zemí – Mexika a USA. Tímto pátým nejrušnějším letištěm v Mexiku ročně projde přes 4,8 milionu spokojených cestujících. Jejich letadla tu dosedají na dvou asfaltových příletových a vzletových dráhách, načež jsou potom odbavováni v hlavním terminálu, který se skládá ze 23 brán. Letiště v Tijuaně bylo založeno v roce 1958 a nachází se asi 3 kilometry od centra, kam se lze dopravit autobusem za 0,6 dolaru, taxíkem nebo si půjčit auto na letišti. Kupte si levné letenky do Tijuany z Prahy a poznejte zdejší destinaci.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.09
Tijuana - místní čas: 8:06
Časové pásmo: America/Tijuana (-7 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 32.533329, -117.01667
Vzdálenost z Prahy: 9660 km


Do Tijuany za turistickými cíli

Tijuana je oblíbené turistické centrum pro svoje památky i pláže. Zajděte se podívat na monument Hope, tijuánský maják, známý stadion Estadio Caliente, tijuánské kulturní centrum či mrakodrapy. Nádherná je i zdejší katedrála, dekorativní minaret, vládní palác a tijuánský oblouk. Jelikož Tijuana se nachází na pobřeží Tichého oceánu, můžete se tu vykoupat na veřejných plážích, které jsou písečného charakteru. Dopřejte si luxusní dovolenou v Mexiku, nyní se sem totiž prodávají levné letenky do Tijuany, které jsou s odletem z Prahy, tak neváhejte.

Levné letenky do Tijuany

Zaleťte si letos o dovolené do Mexika a užijte si známé město Tijuana v celé jeho kráse. Nyní se sem můžete podívat lacino, stačí si totiž koupit levné letenky do Tijuany, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Tijuany asi 16,5 hodiny. Zamluvte si levné letenky do Tijuany z Prahy hned teď a z pohodlí svého domova online, dokud nějaké jsou, jedná se totiž o žádané zboží.


Počasí Tijuana

sluncepolojasno

19°C

Východ slunce: 6:15

Západ: 19:18

Neděle

slunce

22°C

teplota 29°C 16°C

Pondělí

slunce

23°C

teplota 30°C 18°C

Úterý

slunce

21°C

teplota 26°C 17°C

Středa

sluncepolojasno

16°C

teplota 20°C 14°C

Čtvrtek

zataženo

15°C

teplota 16°C 13°C

Letenka Tijuana

Tijuana se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Tijuana - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Tijuana.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist