letadlo ico Levné letenky do Cancúnu

Cancún je město nacházející se na poloostrově Yucatán v jihovýchodní části Mexika. Je to správní středisko okresu Benito Juárez ve státě Quintana Roo, přičemž leží na pobřeží Karibského moře. Cancún je důležitý přístav a hlavně lázeňská destinace, kam se s levnými letenkami do Cancúnu můžete podívat taky. Úředním jazykem je tu španělština a měnou mexické peso, stejně jako ve zbytku státu.

Letenky Praha - Cancun

Cancun International Airport

Zkratka letiště: CUN
Letenky do Mexika - Cancun

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Cancúnu

Mezinárodní letiště Cancún International Airport je druhým největším letištěm ve státě a přitom nejrušnějším v přepravě mezinárodních cestujících. Letiště leží 16 kilometrů jižně od Cancúnu a jeho IATA kód je CUN. Letiště Cancún bylo otevřeno v roce 1975 a dnes má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy. Pro cestující tu fungují tři terminály, kdy první a druhý slouží především charterovým a domácím letům, terminál číslo 3 je pro mezinárodní cesty. Každý rok je na letišti Cancún odbaveno až 17,4 milionu pasažérů. Staňte se spokojeným cestujícím i vy s levnými letenkami do Cancúnu. Do města se po přistání na Cancún International Airport dostanete autobusem, taxíkem nebo zapůjčeným autem z letiště.

Cancun
Aktuální kurz: 1 MXN = 1.04
Cancun - místní čas: 20:52
Časové pásmo: America/Cancun (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 21.168375, -86.851488
Vzdálenost z Prahy: 8984 km


Do Cancúnu za turistickými cíli

Jistou atrakcí v Cancúnu je podvodní muzeum soch a dalších věcí v Cancun Underwater Museum. Abyste se mohli pokochat vystavenými exponáty, musíte se za nimi potopit. Kromě toho se v Cancúnu nachází některé mayské pozůstatky, jako je El Rey nebo El Meco. Nejčastěji se z Cancúnu vyráží za pyramidami do Chichen Itza, Uxmalu a Tulumu. Město je vyhledávané také pro své bělostné písečné pláže a teplé moře. Na veřejných plážích si tu užijete opravdovou dovolenou u moře, tak si kupte levné letenky do Cancúnu z Prahy, ať tuto příležitost nepropásnete.

Levné letenky do Cancúnu

Vyrazte za teplem a sluníčkem do Mexika na zdejší písečné pláže, teď takovou cestu máte skoro zadarmo. S levnými letenkami do Cancúnu poletíte jen 13,5 hodiny pohodlným letadlem. Odlet je s levnými letenkami do Cancúnu z Prahy a zamluvit si let lze i po internetu. Akční letenky do Cancúnu jsou horké zboží, tak s jejich rezervací určitě neváhejte.


Letenka Cancun

Cancun se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Cancun - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Cancúnu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist