letadlo ico Levné letenky do Villahermosa

Villahermosa je hlavní a největší město mexického státu Tabasco, který se nachází na jihovýchodě Mexika u pobřeží Mexického zálivu, a zároveň je to administrativní sídlo Centro municipality. Leží asi 60 kilometrů jižně od břehu a to na soutoku řek Río La Pigua a Grijalva. Celkový počet obyvatel Villahermosa se pohybuje kolem 640 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu španělština a měnou mexické peso. Kupte si levné letenky do Villahermosa z Prahy za skvělé ceny a užijte si dovolenou v Mexiku.

Letenky Praha - Villahermosa

Carlos Rovirosa Perez International Airport

Zkratka letiště: VSA
Letenky do Mexika - Villahermosa

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Villahermosa

Mezinárodní letiště Carlos Rovirosa Pérez International Airport, známé také jako Villahermosa International Airport, má IATA značení VSA a slouží městu Villahermosa, od kterého je vzdáleno asi 13 kilometrů východním směrem. Skládá se z jedné příletové a vzletové dráhy z asfaltu, na které dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Jejich cestující jsou potom odbavováni v jednom terminálu, kudy jich každý rok projde přes 1,2 milionu. Leťte se sem podívat i vy, stačí mít levné letenky do Villahermosa z Prahy, které jsou nyní za akční ceny. Doprava do města je zajištěna formou autobusových linek a taxíků.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.08
Villahermosa - místní čas: 12:46
Časové pásmo: America/Mexico_City (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 17.98333, -92.916672
Vzdálenost z Prahy: 9657 km


Do Villahermosa za turistickými cíli

Villahermosa je oblíbeným turistickým cílem pro památky ležící ve městě i v okolí. Jedná se například o La Venta Museum-Park, ve kterém se nachází i malá zoologická zahrada a nejdůležitější olmécké artefakty, dále divadlo Esperanza Iris, hlavní náměstí Plaza de Armas, katedrála del Señor de Tabasco, Musevi, městské muzeum La Venta a také park Tomás Garrido Canabal Park. Kromě toho se nachází pouze 140 kilometrů od významného archeologického naleziště s mayskými památkami Palenque, které se nachází na seznamu světového dědictví UNESCO. Jak vidíte, je tu toho opravdu hodně k vidění, tak neváhejte a zabookujte si levné letenky do Villahermosa z Prahy ještě dnes.

Levné letenky do Villahermosa

Leťte na dovolenou do daleka a užijte si exotické Mexiko hned zítra. Nyní se do této destinace můžete podívat za nízké ceny. Levné letenky do Villahermosa jsou s odletem z Prahy a objednat si je lze online z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Villahermosa asi 14 hodin. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak nepromarněte svou příležitost a rezervujte si levné letenky do Villahermosa z Prahy, dokud jsou za nízké ceny.


Počasí Villahermosa

zataženo

32°C

Východ slunce: 6:50

Západ: 19:29

Čtvrtek

sluncepolojasno

30°C

teplota 37°C 22°C

Pátek

zataženo

30°C

teplota 38°C 23°C

Sobota

sluncepolojasno

33°C

teplota 42°C 23°C

Neděle

zataženo

33°C

teplota 40°C 25°C

Pondělí

sluncepolojasno

28°C

teplota 32°C 24°C

Letenka Villahermosa

Villahermosa se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Villahermosa - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Villahermosa.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist