letadlo ico Levné letenky do Mexicali

Mexicali je hlavní město mexického státu Baja California, ležícího na severozápadě Mexika, a administrativní sídlo Municipaliy od Mexicali. Město leží přímo u hranic s americkým státem Kalifornie asi 150 kilometrů severně od Kalifornského zálivu a 180 kilometrů východně od pobřeží Tichého oceánu. Mexicali je domovem pro jeden milion obyvatel. Úředním jazykem je tu španělština a měnou mexické peso. Levné letenky do Mexicali z Prahy nyní seženete opravdu výhodně.

Letenky Praha - Mexicali

Letiště v Mexicali

General Rodolfo Sánchez Taboada International Airport je název pro mezinárodní letiště, které slouží Mexicali a nachází se asi 20 kilometrů východně od jeho centra. Má pouze jednu betonovou příletovou a vzletovou ranvej a jeden terminál, ve kterém jsou odbavováni cestujících z domácích i zahraničních destinací, který tu projde každý rok přes 580 000. Jeho IATA značení je MXL. Doprava do města je z letiště v Mexicali zajištěna formou taxíků, autopůjčoven a také autobusových linek. Zakupte si levné letenky do Mexicali z Prahy ještě dnes a nebudete litovat.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.08
Mexicali - místní čas: 17:51
Časové pásmo: America/Tijuana (-7 hodin)
Časový posun: -9 hodin

Souřadnice: 32.651939, -115.46833
Vzdálenost z Prahy: 9578 km


Do Mexicali za turistickými cíli

Ze zajímavých míst, která byste určitě během návštěvy Mexicali měli vidět, je to katedrála Panny Marie Guadalupské s jednou kopulovitou věží, altán v čínské části města, který je zároveň monumentem pro tuto komunitu a nachází se na Náměstí přátelství, budovu univerzity politiky Universidad Politécnica de Baja California se sochou Álvaro Obregóna před vstupem a některé mayské památky. Projděte se městem a nasajte do sebe mexickou atmosféru, ochutnejte místní dobroty a užijte si svou dovolenou naplno. Stačí vám levné letenky do Mexicali z Prahy a můžete letět klidně hned zítra.

Levné letenky do Mexicali

Cesta do Mexika je teď lacinější, než si myslíte, stačí využít příležitosti a koupit si levné letenky do Mexicali. Tyto levné letenky do Mexicali jsou s odletem z Prahy a průměrná doba letu je zhruba 15 hodin. Levné letenky do Mexicali jsou k objednání online, jejich zabookování tedy zvládnete hravě i z pohodlí svého křesla. Nepromarněte svou šanci a leťte se podívat do Mexika, levné letenky do Mexicali z Prahy jsou za výhodné ceny.


Počasí Mexicali

slunce

21°C

Východ slunce: 6:03

Západ: 19:16

Sobota

slunce

23°C

teplota 30°C 16°C

Neděle

sluncepolojasno

24°C

teplota 30°C 19°C

Pondělí

zataženodeštík

18°C

teplota 20°C 17°C

Úterý

slunce

17°C

teplota 23°C 11°C

Letenka Mexicali

Mexicali se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Mexicali - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Mexicali.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist