letadlo ico Levné letenky do Toluca

Toluca se oficiálně nazývá Toluca de Lerdo a je hlavním městem mexického státu México, který se nachází v centrální části Mexika. Tolucu najdete přibližně 60 kilometrů západně od Ciudad de Mexico, přičemž je to páté největší město Mexika. Pojmenované je podle bývalého prezidenta. V Toluce žije přes 820 000 obyvatel, kteří tu mluví španělsky a platí mexickým pesem. Levné letenky do Toluky jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Toluca

Lic. Adolfo Lopez Mateos International Airport

Zkratka letiště: TLC
Letenky do Mexika - Toluca

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Toluce

Toluca International Airport či Licenciado Adolfo López Mateos International Airport je mezinárodní letiště sloužící městu Toluka, od kterého leží asi 15 kilometrů severovýchodně od centra. Jeho IATA značení je TLC a pojmenované je podle bývalého prezidenta. Letiště v Toluce má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a dva terminály – jeden slouží pro domácí lety druhý pro mezinárodní. Každý rok je na letišti v Toluce obslouženo 877 000 spokojených cestujících. Doprava do města je zajištěna formou autobusů a taxíků. Kromě toho si můžete půjčit auto a vyrazit za vlastními cíli. Rezervujte si levné letenky do Toluky, které jsou s odletem z Prahy za akční ceny, a užijte si dovolenou v Mexiku.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.08
Toluca - místní čas: 12:12
Časové pásmo: America/Mexico_City (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 19.28833, -99.667221
Vzdálenost z Prahy: 9968 km


Do Toluky za turistickými cíli

V centru Toluky najdete náměstí Plaza of the Martyrs, na kterém stojí také palác státní vlády a palác spravedlnosti, jež jsou oba postaveny v 19. století. Pak je tu chrám La Merced, který je jedním z nejstarších klášterů, jehož interiér je neoklasicistního stylu, nejrůznější oblouky a portály, katedrála Toluca, Plaza de Fray Andrés de Casto, chrám Orden Temple Tercer a chrám Santa Veracruz Temple, který je domovem slavného obrazu Páně svatého kříže. Když si koupíte levné letenky do Toluky z Prahy, můžete si ve městě užít také mnohých muzeí a galerií.

Levné letenky do Toluky

Zaujala vás historie Mexika a chcete se podívat do této daleké destinace za malé peníze? Nyní je to snadné, protože si můžete online objednat levné letenky do mexického města Toluca a to za výhodné ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Toluky asi 14,5 hodiny. Zabookujte si levné letenky do Toluky z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou. Lze to udělat i přes internet z pohodlí domova. Zvládne to každý.


Počasí Toluca

sluncepolojasno

25°C

Východ slunce: 7:16

Západ: 19:57

Čtvrtek

sluncepolojasno

17°C

teplota 25°C 9°C

Pátek

zataženo

18°C

teplota 24°C 10°C

Sobota

zataženo

18°C

teplota 26°C 10°C

Neděle

sluncepolojasno

19°C

teplota 27°C 11°C

Pondělí

sluncepolojasno

16°C

teplota 21°C 12°C

Letenka Toluca

Toluca se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Toluca - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Toluca.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist