letadlo ico Levné letenky do Reynosa

Reynosa je největší a nejlidnatější město mexického státu Tamaulipas, které leží na severovýchodě Mexika. Město leží na jižním břehu řeky Río Grande, která tvoří přirozenou hranici s americkým státem Texas, asi 120 kilometrů západně od pobřeží Mexického zálivu. V centru Reynosy žije přes 612 000 obyvatel, v metropolitní oblasti je to ale až 1,7 milionu lidí. Úředním jazykem je tu španělština a měnou mexické peso. Levné letenky do Reynosy z Prahy koupíte za akční ceny.

Letenky Praha - Reynosa

General Lucio Blanco International Airport

Zkratka letiště: REX
Letenky do Mexika - Reynosa

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Reynose

General Lucio Blanco International Airport je název mezinárodního letiště, které se nachází asi 3 kilometry jihovýchodně od centra. Pojmenované je na počest mexického generála, který byl hlavou mexické revoluce mezi lety 1919 až 1920. IATA značení letiště v Reynose je REX. Skládá se z jedné příletové a vzletové ranveje z asfaltu a jednoho terminálu pro mezinárodní i domácí cestující. Těch tu každoročně projde přes půl milionu. Buďte jedním z nich i vy, stačí si koupit levné letenky do Reynosy, které jsou s odletem z Prahy a za akční ceny. Doprava do centra města je zajištěna formou autobusových linek a taxíků.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.08
Reynosa - místní čas: 12:05
Časové pásmo: America/Mexico_City (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 26.08333, -98.283333
Vzdálenost z Prahy: 9274 km


Do Reynosy za turistickými cíli

V Reynose je opravdu mnoho zajímavých míst, která byste během své dovolené měli navštívit. Například se jedná o kostel se dvěma věžemi, vedle kterého je kopulovitá zvonice, některé vládní budovy a částečně koloniální architekturu. Užijte si ale také přírodu Reynosy a to v některých z mnoha městských parků nebo se jděte projít k laguně La Escondida. Kromě toho najdete v Reynose divadlo a muzeum, kde se lze kulturně vyžít. Právě nyní se prodávají levné letenky do Reynosy, které si můžete snadno objednat online. Tak neváhejte a užijte si tu pravou dovolenou v Mexiku.

Levné letenky do Reynosy

Podívejte se za „velkou louži“ a užijte si dovolenou v Mexiku za malé peníze. Stačí, abyste si objednali levné letenky do Reynosy, které jsou nyní s odletem z Prahy a to za výhodné ceny. Levné letenky do Reynosy z Prahy jsou rychle pryč, takže pokud vás tato nabídka zaujala, objednejte si je co nejdříve. Průměrná doba letu je z Prahy do Reynosy asi 14 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Reynosy z Prahy si můžete zabookovat online.


Počasí Reynosa

sluncepolojasno

20°C

Východ slunce: 7:03

Západ: 19:59

Čtvrtek

zataženo

22°C

teplota 25°C 20°C

Pátek

zataženodeštík

27°C

teplota 31°C 23°C

Sobota

slunce

30°C

teplota 37°C 22°C

Neděle

sluncepolojasno

27°C

teplota 34°C 20°C

Pondělí

sluncepolojasno

22°C

teplota 23°C 21°C

Letenka Reynosa

Reynosa se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Reynosa - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Reynosa.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist