letadlo ico Levné letenky do Morelia

Morelia je hlavní a největší město mexického státu Michoacán, který se nachází na centrálním západě Mexika na pobřeží Tichého oceánu. Město leží v údolí Guayangareo a jeho historické centrum je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Celková populace Morelia je přes 730 000 lidí, kteří tu mluví španělsky a platí mexickým pesem. Levné letenky do Morelia z Prahy jsou teď za výhodné ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Morelia

General Francisco J. Mujica International Airport

Zkratka letiště: MLM
Letenky do Mexika - Morelia

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Morelia

Mezinárodní letiště General Francisco Mujica International Airport či jednoduše Morelia International Airport se nachází asi 30 kilometrů severovýchodním směrem. Pojmenované je podle bývalého guvernéra a jeho IATA značení je MLM. Letiště v Morelia bylo otevřeno v roce 1984, přičemž dnes je to největší letiště ve státě Michoacán, a skládá se z jedné příletové a vzletové dráhy z asfaltu. Na nich dosedají letadla z místních i mezinárodních destinací a jejich pasažéři, kterých bývá necelého půl milionu, jsou odbavováni v jednom terminálu. Do centra Morelia se potom dostanou snadno autobusem nebo taxíkem. Nepromarněte svou příležitost, nyní seženete levné letenky do Morelia z Prahy za nízké ceny.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.08
Morelia - místní čas: 11:34
Časové pásmo: America/Mexico_City (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 19.683331, -100.566673
Vzdálenost z Prahy: 9987 km


Do Morelia za turistickými cíli

Historické centrum města Morelia představuje důležitý turistický cíl. Nachází se tu většina původních budov v koloniálním stylu, náměstí Plaza de Armas, v jehož středu je zeleň s altánkem, a také katedrála Proměnění Páně, která je sídlem římskokatolické arcidiecéze Morelia. Mezi další zajímavá místa patří rodný důl Moralose a také jeho jezdecká socha, potom kulturní centrum Clavijero, akvadukt v Morelii, bývalý soudní palác a regionální muzeum tohoto mexického státu. Jak vidíte, je tu opravdu mnoho míst, kam se můžete podívat, tak neváhejte a leťte se sem také podívat, postačí vám na to levné letenky do Morelia z Prahy, které jsou teď za akční ceny.

Levné letenky do Morelia

Dopřejte si exotickou dovolenou do Mexika a to za nízké ceny. Když nyní využijete příležitosti a koupíte si levné letenky do Morelia, které jsou s odletem z Prahy, tak poletíte velmi lacino. Průměrná doba letu je z Prahy do Morelia asi 14,5 hodiny. Levné letenky do Morelia z Prahy si můžete zarezervovat hned teď, dokud nějaké jsou a to z pohodlí svého domova. Leťte za poznáním do Mexika.


Počasí Morelia

slunce

26°C

Východ slunce: 7:22

Západ: 20:04

Čtvrtek

sluncepolojasno

22°C

teplota 29°C 12°C

Pátek

zataženo

21°C

teplota 29°C 13°C

Sobota

zataženo

23°C

teplota 32°C 12°C

Neděle

zataženo

24°C

teplota 33°C 14°C

Pondělí

sluncepolojasno

21°C

teplota 27°C 14°C

Letenka Morelia

Morelia se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Morelia - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Morelia.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist