letadlo ico Levné letenky do Acapulca

Acapulco nebo oficiálně Acapulco de Juárez je město nacházející se na západě Mexika na pobřeží Tichého oceánu asi 380 kilometrů jihozápadě od Mexico City. Je to největší město mexického státu Guerrero a zároveň má také největší pláž v Mexiku. V centru Acapulca žije přibližně 680 000 lidí, v metropolitní oblasti je to přes milion. Úředním jazykem je tu španělština a měnou mexické peso. Podívejte se do Mexika za nízké ceny s levnými letenkami do Acapulca z Prahy.

Letenky Praha - Acapulco

General Juan N. alvarez International Airport

Zkratka letiště: ACA
Letenky do Mexika - Acapulco

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Acapulcu

Mezinárodní letiště Acapulco International Airport nebo také General Juan N. Álvarez International Airport se nachází 26 kilometrů jihovýchodně od centra Acapulca. Pojmenováno je podle bývalého guvernéra a prezidenta Mexika, který se podílel na bojích za nezávislost. Letiště má IATA značení ACA. Letiště Acapulco má dvě betonové příletové a vzletové dráhy a dva terminály, kterými tu každý rok projde přes 630 000 spokojených cestujících. I vy se můžete na toto letiště podívat a to díky levným letenkám do Acapulca z Prahy. Dostupnost do města je z Acapulco International Airport zajištěna místní dopravou a taxíky.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.08
Acapulco - místní čas: 13:21
Časové pásmo: America/Mexico_City (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 16.863359, -99.890099
Vzdálenost z Prahy: 10201 km


Do Acapulca za turistickými cíli

Do Acapulca se jezdí především za odpočinkem a písečnými plážemi, kterých je tu opravdu velký počet. Opalovat se a plavat můžete například na plážích La Angosta, Caleta, Tlacopanocha, Hornos, Playa del Secreto, Las Brisas a Playa Roqueta. Kromě toho tu můžete vyzkoušet rybolov, plachtění, potápění či vyrazit na výlet na lodi. Ve městě najdete také pár památek, ke kterým se lze projít. Jedná se například o Nuestra Señora de la Soledad katedrálu, přístav, náměstí Zócalo či se podívat do muzea Museo Histórico de Acapulco. Kupte si levné letenky do Acapulca z Prahy a nebudete litovat.

Levné letenky do Acapulca

Chcete se podívat do Mexika, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, protože díky levným letenkám do Acapulca poletíte skoro zadarmo. Levné letenky do Acapulca jsou s odletem z Prahy a objednat si je lze snadno a rychle online – zvládne to každý. S levnými letenkami do Acapulca z Prahy poletíte přibližně 16 hodin. Neváhejte s rezervací akčních letenek do Acapulca z Prahy, protože jsou hned pryč.


Počasí Acapulco

sluncepolojasno

28°C

Východ slunce: 7:26

Západ: 19:54

Úterý

slunce

28°C

teplota 32°C 24°C

Středa

sluncepolojasno

28°C

teplota 32°C 24°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

28°C

teplota 32°C 24°C

Pátek

sluncepolojasno

28°C

teplota 32°C 24°C

Letenka Acapulco

Acapulco se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Acapulco - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Acapulca.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist