letadlo ico Levné letenky do Ciudad Victoria

Ciudad Victoria je hlavní město mexického státu Tamaulipas, který se nachází na východním pobřeží země u vod Mexického zálivu. Město leží ve střední-západním regionu, asi 165 kilometrů západně od břehu zálivu. Celkový počet obyvatel Ciudad Victoria je přibližně 305 000 obyvatel, kteří tu mluví španělsky a platí mexickým pesem. Levné letenky do Ciudad Victoria z Prahy teď pořídíte za nízké ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Ciudad Victoria

General Pedro J. Mendez National Airport

Zkratka letiště: CVM
Letenky do Mexika - Ciudad Victoria

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Ciudad Victoria

General Pedro J. Méndez International Airport je název pro mezinárodní letiště nacházející se jen 20 kilometrů východně od centra města. Pojmenované je po generálovi, který sloužil státu Tamaulipas. Jeho IATA značení je CVM. Letiště v Ciudad Victoria se skládá z jedné asfaltové příletové a vzletové dráhy a také jednoho terminálu, kudy každý rok projde přibližně 75 000 spokojených cestujících. Levné letenky do Ciudad Victoria z Prahy jsou teď k mání za nízké ceny, tak neváhejte a zabookujte si je taky. Doprava do města je zajištěna autobusy a taxíky.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.08
Ciudad Victoria - místní čas: 21:13
Časové pásmo: America/Mexico_City (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 23.73333, -99.133331
Vzdálenost z Prahy: 9536 km


Do Ciudad Victoria za turistickými cíli

V Ciudad Victoria se nachází opravdu mnoho oblíbených turistických cílů, které byste měli vidět i vy. Jedná se například o prezidentský palác, altán v městském parku, křesťanský kostel s hodinovou věží a městské divadlo či muzeum. Z přírodních zajímavostí může Ciudad Victoria nabídnout městskou zoologickou zahradu, která stojí naproti parku Tamatan u kostelíka, či rekreační park Cultural Siglo XXI., ve kterém stojí planetárium a muzeum historie. Levné letenky do Ciudad Victoria z Prahy jsou za výhodné ceny, tak si je zamluvte ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Ciudad Victoria

Chtěli byste se podívat za „velkou louži“, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, protože si lze objednat levné letenky do Ciudad Victoria, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu z Prahy do Ciudad Victoria je asi 14,5 hodiny. Levné letenky do Ciudad Victoria z Prahy seženete snadno online, nikam pro ně nemusíte a lehce si je zabookujete z domova. Udělejte to ještě dnes, protože levné letenky do Ciudad Victoria z Prahy jsou rychle pryč.


Počasí Ciudad Victoria

sluncepolojasno

29°C

Východ slunce: 7:15

Západ: 19:57

Pátek

slunce

30°C

teplota 37°C 23°C

Sobota

sluncepolojasnodeštík

23°C

teplota 28°C 18°C

Neděle

zataženo

18°C

teplota 21°C 15°C

Pondělí

zataženo

19°C

teplota 23°C 16°C

Letenka Ciudad Victoria

Ciudad Victoria se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Ciudad Victoria - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Ciudad Victoria.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist