letadlo ico Levné letenky do Ciudad Juarez

Ciudad Juaréz je největší město mexického státu Chihuahua, který se nachází na severu země. Město leží přímo na hranicích s americkým státem Texas, přičemž pomezím je zde řeka Río Bravo. Dříve bylo známé pod svým jménem Paso del Norte. Ciudad Juaréz leží v provincii Juaréz a v jeho centru žije přes 1,3 milionu obyvatel. S metropolitní oblastí má až 2,5 milionu lidí. Úředním jazykem je tu španělština a měnou mexické peso. Levné letenky do Ciudad Juaréz z Prahy seženete teď za skvělé ceny.

Letenky Praha - Ciudad Juarez

Abraham Gonzalez International Airport

Zkratka letiště: CJS
Letenky do Mexika - Ciudad Juarez

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Ciudad Juaréz

Abraham González International Airport je název pro mezinárodní letiště, které slouží největšímu městu na severu Mexika Ciudad Juaréz. Nachází se asi 3 kilometry jižně od centra a jeho IATA kód je CJS. Letiště v Ciudad Juaréz má dvě příletové a vzletové ranveje, které jsou z asfaltu, a jeden terminál, který slouží jak cestujících z domácích destinací, tak těm ze zahraničních cest. Každoročně jich je tu obslouženo přes 863 000. Buďte jedním z nich i vy, stačí si koupit včas levné letenky do Ciudad Juaréz z Prahy. Doprava do města je z letiště v Ciudad Juaréz zajištěna autobusovými linkami, taxíky a autopůjčovnami.

Aktuální kurz: 1 MXN = 1.08
Ciudad Juarez - místní čas: 20:17
Časové pásmo: America/Mazatlan (-6 hodin)
Časový posun: -8 hodin

Souřadnice: 31.73333, -106.48333
Vzdálenost z Prahy: 9221 km


Do Ciudad Juaréz za turistickými cíli

V centrální části Ciudad Juaréz najdete monument postavěný na počest bývalého mexického prezidenta Benita Juaréze. Další zajímavou stavbou je městská katedrála, která má dvě věže, kříž na památku obětem, Antigua Cerveceria Cruz Blanca, městské muzeum a nakonec replika vítězného oblouku z Paříže, která stojí před obytnou částí města. Až si budete chtít odpočinout, pokochejte se pohledem na pobřeží řeky nebo v některém z městských parků. Levné letenky co Ciudad Juaréz z Prahy vás teď vyjdou opravdu lacino, takže pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte.

Levné letenky do Ciudad Juaréz

Prožijte letošní dovolenou v exotické destinaci, jakou představuje mexické město Ciudad Juaréz. Do něho se nyní prodávají levné letenky, které jsou navíc s odletem z Prahy a za skvělé ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Ciudad Juaréz asi 15 hodin. Levné letenky do Ciudad Juaréz z Prahy si lze objednat online z pohodlí vašeho domova, je to snadné. Zabookujte si levné letenky do Ciudad Juaréz z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Letenka Ciudad Juarez

Ciudad Juarez se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Ciudad Juarez - Mexiko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Ciudad Juarez.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist